
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Ford Transit
2.0 TDCI 130pk Bakwagen Laadklep Euro6 Airco | Cruisecontrol | Verwarmde Voorruit Bijrijdersbank

Ford Transit
2.0 TDCI 130pk Bakwagen Laadklep Euro6 Airco | Cruisecontrol | Verwarmde Voorruit Bijrijdersbank
€ 26.7502022121.274 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Diesel
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 28 juni 2022 |
| BTW aftrekbaar | ja |
Omschrijving
Dealer onderhouden Transit Bakwagen met laadklep en airconditioning. Deze 130pk sterke Euro6 motor rijdt super en is voorzien van cruisecontrol, verwarmde voorruit, bijrijdersbank en bluetooth telefoonvoorbereiding. Zijdeur bijleveren 1750 ex btw.
Bakmaten: L422 X B200 x H210
Aanvullende opties en accessoires
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Bijrijdersbank
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Veiligheid
- Roll Stability Control
Overige
- Bluetooth
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Zijwandbekleding laadruimte
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bakwagen
Modelreeks: mei 2019 - jul. 2023
Cabine: enkel
Kenteken: T05782
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 1.434 kg
Lengte/hoogte: L3H1
Wielbasis: 330 cm
Functioneel
Afmetingen laadruimte: 422 x 200 x 210 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 695 ex BTW): Garantiepakket 1: 3 maanden garantie tot 7500km: Inclusief onderhoudsbeurt, nieuwe vloeistoffen en filters, eind proefrit door monteur (max. 12 jaar oud - 200.000km)
Dit afleverpakket bevat: Autotrust garantie
Productveiligheid
Fabrikant: Van der Wal Vans Lekdijk 188 2967GJ LANGERAK, NL 0880072727 http://www.vanderwalvans.nl info@vanderwalvans.nl
Bedrijfsinformatie
Al de door ons vermelde prijzen zijn meeneemprijzen excl. BTW (en excl. BPM) tenzij anders vermeld.
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kunnen Autodata en de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook.
Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder.
Onze voorraad bedrijfswagens bestaat doorgaans uit ruim 400 voertuigen en is afkomstig van zorgvuldig geselecteerde en betrouwbare partners en leasemaatschappijen.
Wij begrijpen als geen ander dat een bedrijfswagen aanschaffen een hele uitgave is en soms niet gelegen komt.
Wij kunnen met u meedenken in passende financieringsmogelijkheden.
Dus bent u opzoek naar uw bedrijfswagen dan bent u bij Van der Wal Vans V.O.F. aan het juiste adres!
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.995 cc |
| Max. vermogen | 96 kW (131 pk) |
| Max. koppel | 360 Nm |
| gewicht | 2.066 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Topsnelheid | 157 km/h |
| Actieradius | 963 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,3 l/100km (1 op 12,0) |
| CO2-uitstoot | 165 g/km |
Opties
Van Der Wal Vans V.O.F.
Lekdijk 1882967 GJ Langerak
























