
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Ford Transit Custom
290 2.2 TDCI L2H1 Ambiente DC|AIRCO|DUBBEL CABINE
€ 8.9992015176.447 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | niet van toepassing (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 14 januari 2015 |
| APK | 16 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 41.376 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 183 - € 183 |
Omschrijving
LEUKE Ford Transit Custom 290 2.2 TDCI L2H1 MET KM STAND VAN 176xxx,2015,Airco ,Nieuwe APK, ,Stoelverwarming,Cruise Control,Navigatie, Dubbel Cabine,Achteruitrij camera ,Park sensor,Rijd en schakelt als nieuw
Auto rijdt/remt/schakelt perfect!
INRUIL MOGELIJK !!
– KM STAND 176xxx NAP
– Nieuwe APK
– 2015
– 4 goede banden
- 16 inch lichtmetalen velgen
– Onlang grote beurt
– Electrische Ramen
– Airco
– Bluetooth
– stoelverwarming
– Achteruitrijcamera
- Parkeersensoren voor en achter
- Navigatie
- Dubbel Cabine
– Top onderhouden
– MOOI INTERIEUR
– ALLE INRUIL MOGELIJK
– Leuke auto , rijd als nieuw
Ford is synoniem met rijplezier. Achter het stuur van deze Transit Custom ervaart u zelf wat dat precies betekent. De aandrijving van deze Ford wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde versnellingsbak. De schuifdeur zorgt voor een grote deuropening waardoor niet alleen in- en uitstappen gemakkelijker wordt, maar ook bijvoorbeeld het plaatsen van bagage of een kinderzitje.
Wat een gemak, die achteruitrijcamera. Alles in beeld zonder capriolen. Spraakbediening herkent uw stem en voert opdrachten uit terwijl u beide handen aan het stuur houdt. Met het navigatiesysteem kiest u de snelste route naar uw eindbestemming. Zuinig zoeven, dat kan deze auto dankzij de aanwezige cruise control. Met de ingebouwde airconditioning zit u altijd ontspannen achter het stuur. Met centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur is deze auto helemaal compleet.
In de Ford Transit Custom heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Wegrijden op een helling is kinderspel met hill hold control. Deze functie houdt de handrem automatisch vast op een steile ondergrond.
We kunnen ons voorstellen dat u een proefrit wilt maken met deze Ford. Belt u ons snel?
Deze auto komt in aanmerking voor de volgende Autotrust pakketten:
Instap Garantie 6/12/24 maanden
Vraag naar de prijzen/voorwaarden!
KORTOM EEN TOP WAGEN VOOR EEN
LEUKE PRIJS
VOOR MEER INFO , BELLEN OF STUUR EEN BERICHT
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Navigatie full map
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen verwarmd
Overig
- Driver Assistance Pack
- Tussenschot volledig
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Kleur: Onbekend metallic
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 885 kg
Wielbasis: 330 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2
Bedrijfsinformatie
Autobedrijf Dierdonk – Uw Betrouwbare Partner voor Kwaliteit en Service
Op zoek naar een nieuwe of gebruikte auto? Bij Autobedrijf Dierdonk bent u aan het juiste adres! Al jaren bieden wij een breed assortiment van topkwaliteit auto's, van compacte stadswagens tot ruime gezinsauto’s en alles daar tussenin. Wij staan bekend om onze betrouwbare service, scherpe prijzen en klantgerichte benadering.
Wat maakt Autobedrijf Dierdonk uniek?
Breed Assortiment: Of u nu op zoek bent naar een nieuwe of jonge tweedehands auto, wij hebben altijd diverse merken en modellen op voorraad.
Kwaliteit & Betrouwbaarheid: Alle voertuigen worden grondig gecontroleerd, zodat u zeker kunt zijn van de kwaliteit en veiligheid.
Persoonlijke Service: Ons team van experts staat altijd klaar om u te adviseren en te begeleiden in uw zoektocht naar de ideale auto.
Bezoek ons vandaag nog en ontdek wat wij voor u kunnen betekenen!
Autobedrijf Dierdonk
Duizeldonksestraat 2D
5705 CA Helmond
06-41248101
E-mail: info@autobedrijfdierdonk.nl
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | niet van toepassing (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.198 cc |
| Max. vermogen | 92 kW (125 pk) |
| Max. koppel | 350 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.339 x 1.986 x 2.022 mm |
| Draaicirkel | 12,2 m |
| gewicht | 2.015 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Actieradius | 1.142 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,4 l/100km (1 op 13,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,7 l/100km (1 op 14,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,0 l/100km (1 op 14,3) |
| CO2-uitstoot | 186 g/km |
Opties
Autobedrijf Dierdonk
Duizeldonksestraat 25705 CA Helmond
































