
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Ford Transit Custom
270 2.2 TDCI L1H1 Limited
€ 12.945201659.036 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | niet van toepassing |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 4 maart 2016 |
| APK | 4 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 52.614 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 174 - € 174 |
Omschrijving
Welkom bij Van Mossel Ford Roosendaal! De officiële Ford dealer voor de aanschaf van uw nieuwe Ford personen- of bedrijfsauto, occasion, Ford onderdelen en onderhoud aan uw Ford.
Aanvullende opties en accessoires
- parkeersensor voor en achter
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- lendesteunen (verstelbaar)
- Tussenschot volledig
- voorstoelen verwarmd
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: 2012 - 2018
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 784 kg
Lengte/hoogte: L1H1
Wielbasis: 293 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 191 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,6 mg/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Staat
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
Tenaamstelling en leges bedrijfswagen (inbegrepen):
Geldige APK
6 maanden Van Mossel (Bovag) garantie
Tenaamstelling
Landelijke dekking service
Gratis Familiepas incl. App
Dit afleverpakket bevat: A1 Occasions; BOVAG garantie (6 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
Servicepakket plus bedrijfswagen (€ 995 ex BTW meerprijs):
12 maanden Van Mossel (Bovag) garantie
Onderhoudsbeurt
Vloeistoffen bijgevuld
Minimaal 6 maanden APK
Uitgebreide inspectie op 130 punten
Reconditioneren in- en exterieur
Landelijke dekking service
Ford Assistance pechhulp
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Tenaamstelling en leges bedrijfswagen"): A1 Occasions; BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Ford Nederland B.V. Stroombaan 16 1181 VX Amsterdam, NL 0707703777 www.ford.nl klanten@ford.com
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | niet van toepassing |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.198 cc |
| Max. vermogen | 92 kW (125 pk) |
| Max. koppel | 350 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.970 x 2.030 x 2.020 mm |
| Draaicirkel | 11,6 m |
| gewicht | 1.916 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.700 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 6.500 l |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Actieradius | 1.111 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,4 l/100km (1 op 15,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| CO2-uitstoot | 191 g/km |
Opties
Van Mossel Ford Roosendaal
Belder 344704 RK Roosendaal







