
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Ford Transit Custom
290 2.2 TDCI L2H1 Trend Airco/Cruise/PDC/Trekhaak
€ 4.9502014134.853 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 28 augustus 2014 |
| APK | 23 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 40.173 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 174 - € 174 |
Omschrijving
L2 Lengte 2, van 2e eigenaar en slechts 134.853 KM. Dealer onderhouden, boekjes en nationale autopas aanwezig.
Aanvullende opties en accessoires
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Overige
- Bluetooth
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Niet in gerookt
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: okt. 2012 - jun. 2016
Cabine: enkel
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 984 kg
Lengte/hoogte: L2H1
Wielbasis: 330 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 5
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal eigenaren: 2
Staat
Algemene staat: goed
Aantal sleutels: 2
Productveiligheid
Fabrikant: Auto Brinkman Bruynvisweg 24 1531AZ WORMER, NL 0756154202 http://www.autobrinkman.nl info@autobrinkman.nl
Bedrijfsinformatie
Berichten met “laatste prijs?” of biedingen worden niet beantwoord.
Welkom bij Auto Brinkman te Wormer.
Bij ons bent u op het juiste adres voor een leuke auto tegen de juiste prijs. De verkopers staan u graag te woord.
Inruil van uw huidige auto is mogelijk.
Openingstijden :
Dinsdag tot en met vrijdag van 10:00 tot 17:00
Zaterdag van 10:00 tot 16:00
Adresgegevens :
Auto Brinkman
Bruynvisweg 24
1531 AZ Wormer
Tel. +31756154202
Tel. +31683084300
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.198 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 310 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.490 x 2.030 x 1.980 mm |
| Draaicirkel | 12,2 m |
| gewicht | 1.916 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Actieradius | 1.159 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,3 l/100km (1 op 13,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,6 l/100km (1 op 15,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,9 l/100km (1 op 14,5) |
| CO2-uitstoot | 183 g/km |
Opties
Auto Brinkman
Bruynvisweg 241531 AZ Wormer























