
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Ford Transit Custom
300 2.2 TDCI L2H1 Trend 9 Persoons | DEALER ONDERHOUDEN | 9P | BTW BUS |
€ 9.9502015197.649 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Personenbus (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 9 |
| Datum eerste toelating | 11 juni 2015 |
| APK | 29 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 48.704 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 722 - € 759 |
Omschrijving
Goed rijdende en onderhouden Ford Transit Custom 9 persoons!
BETREFT HIER EEN STRAKKE, VASTE MEENEEMPRIJS OP BASIS VAN ZO MEENEMEN.
Wij zijn telefonisch bereikbaar via: 0524 - 517 111 of via WhatsApp: 06 - 44 144 744!
Tegen meerprijs kunt u kiezen voor de volgende optionele afleverpakket(ten):
Afleverpakket 1 a € 250,= bij auto's tot en met € 4.499,= : Nieuwe APK, vloeistoffen controle en reiniging in en exterieur.
Afleverpakket 2 a € 795,= bij auto's vanaf € 4.500,=: 12 maanden BOVAG garantie, een onderhoudsbeurt volgens schema, nieuwe APK indien nodig, 12 maanden Europese Pechhulp en een reiniging in en exterieur.
Deze personen- of bedrijfswagen wordt u aangeboden door Europa Garage Coevorden B.V.
Al jaren een begrip op het leveren van nieuwe personen-en bedrijfswagens en kwalitatief zeer hoog staande occasions.
Wij hebben altijd ± 60 occasions op voorraad. Daarnaast kunt u bij ons terecht voor verkoop van nieuw & gebruikt, financiering, lease, shortlease, onderhoud, en apk.
Graag tot ziens bij Europa Garage Coevorden!
Disclaimer: Ondanks de zorg die door Europa Garage aan de correcte invoer van de gegevens van de aangeboden occasions besteed wordt, kan Europa Garage niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk gehouden worden voor eventuele fouten en onvolkomenheden in de gegevens. Mocht u ondanks onze zorgvuldigheid toch een fout ontdekken in één van onze advertenties, dan vernemen wij het graag van u.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- achterdeuren met ruiten
Interieur & Comfort
- lendesteunen (verstelbaar)
Overig
- RDW Leges
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2012 - 2018
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 1.043 kg
Lengte/hoogte: L2H1
Wielbasis: 330 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 168 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,6 mg/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7,1 l/100km (1 op 14,1)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 6 l/100km (1 op 16,7)
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige Apk, RDW Leges
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Ford Nederland B.V. Stroombaan 16 1181 VX Amsterdam, NL 0707703777 www.ford.nl klanten@ford.com
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Personenbus (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 9 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.198 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 310 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.340 x x mm |
| gewicht | 1.957 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.000 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Actieradius | 1.250 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,1 l/100km (1 op 14,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,4 l/100km (1 op 15,6) |
| CO2-uitstoot | 168 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Europa Garage Coevorden
Europaweg 27742 PN Coevorden




















