
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Ford Transit Custom
280 2.0 TDCI L1H1 Limited | Verwarmbare Voorstoelen/Stuurwiel/Voorruit | Achteruitrijcamera | Imperiaal | Alarmsysteem | Anti Inbraak Sloten | Trekhaak | Cruise Control |

Ford Transit Custom
280 2.0 TDCI L1H1 Limited | Verwarmbare Voorstoelen/Stuurwiel/Voorruit | Achteruitrijcamera | Imperiaal | Alarmsysteem | Anti Inbraak Sloten | Trekhaak | Cruise Control |
€ 24.950202039.122 km
€ 24.950
excl. BTW
| Bouwjaar | 2020 |
| KM stand | 39.122 |
- Onderhoudshistorie
- Eerste eigenaar
- BOVAG Garantie
- Ford A-1 occasions
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 22 oktober 2020 |
| APK | 3 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 63.735 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 174 - € 174 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
- 16 inch aluminium wielen Banden 215/65R (3245)
- Driver Assistance Pack
- lendesteunen (verstelbaar)
- Metaallak: Magnetic (3025)
- Parkeersensoren voor en achter (3055)
- Trekhaak-pakket (aanhanger assistent)
- voorstoelen verwarmd
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- betonplex in laadruimte
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Instructieboekjes aanwezig
- Navigatiesysteem full map
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Roll Stability Control
- Rookvrij
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- zijwandbekleding laadruimte
- zijwind assistent
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: 2018 - 2023
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 916 kg
Lengte/hoogte: L1H1
Wielbasis: 293 cm
Interieur
Interieurkleur: Antraciet
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
Tenaamstelling en leges (inbegrepen):
Geldige APK
12 maanden Van Mossel (Bovag) garantie
Tenaamstelling
Landelijke dekking service
Gratis Familiepas incl. App
Dit afleverpakket bevat: A1 Occasions; BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
Servicepakket Plus bedrijfswagens (€ 995 ex BTW meerprijs):
12 maanden Van Mossel (Bovag) garantie
Onderhoudsbeurt
Vloeistoffen bijgevuld
Minimaal 6 maanden APK
Uitgebreide inspectie op 130 punten
Reconditioneren in- en exterieur
Landelijke dekking service
Ford Assistance pechhulp
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Tenaamstelling en leges"): A1 Occasions; BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Ford Nederland B.V. Stroombaan 16 1181 VX Amsterdam, NL 0707703777 www.ford.nl klanten@ford.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.995 cc |
| Max. vermogen | 96 kW (131 pk) |
| Max. koppel | 385 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.973 x 2.030 x 2.366 mm |
| Draaicirkel | 11,6 m |
| gewicht | 1.884 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.800 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 6.500 l |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Actieradius | 1.269 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,3 l/100km (1 op 15,9) |
| CO2-uitstoot | 211 g/km |
Opties
Van Mossel Ford Eindhoven
Meerenakkerweg 35652 AR Eindhoven













































