
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Ford Transit Custom
330 2.2 TDCI L1H2 Trend AIRCO / CRUISE / NAVI / TREKHAAK / PARKEERSENSOREN V+A 6 BAK

Ford Transit Custom
330 2.2 TDCI L1H2 Trend AIRCO / CRUISE / NAVI / TREKHAAK / PARKEERSENSOREN V+A 6 BAK
€ 7.9002014137.090 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | niet van toepassing |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 13 februari 2014 |
| APK | 31 oktober 2025 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 46.600 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 183 - € 183 |
Omschrijving
Zeer complete en nette bus.
Boekjes, beide sleutels en de Nationale Auto Pas zijn aanwezig.
Bel gerust voor meer informatie. Tot ziens bij bot auto`s. WIJ ADVERTEREN MET CORRECTE BOUWJAREN EN KILOMETERSTANDEN. AL ONZE AUTO`S ZIJN VOORZIEN VAN EEN NATIONALE AUTO PAS.`S AVONDS GEOPEND OP AFSPRAAK. TEL: 0184-413058
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Lendesteunen (verstelbaar)
Exterieur
- Halogeen mistlampen
Overig
- 6-versnellingen
- Assistentie Pakket
- nationale autopas
- Tussenschot volledig
- zeer mooie en technisch goed onderhouden auto
Meer informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 1.506 kg
Wielbasis: 330 cm
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | niet van toepassing |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.198 cc |
| Max. vermogen | 114 kW (155 pk) |
| Max. koppel | 385 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.339 x 1.986 x 2.022 mm |
| Draaicirkel | 12,8 m |
| gewicht | 1.983 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.325 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Actieradius | 1.126 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,7 l/100km (1 op 13,0) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,7 l/100km (1 op 14,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,1 l/100km (1 op 14,1) |
| CO2-uitstoot | 189 g/km |
Opties
Bot Auto`s
Stationsweg 2063364 AP Sliedrecht































