
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Ford Transit Custom
270 2.2 TDCI / NAP KM STAND / AIRCO / 3 ZITS / BTW ! ! !
€ 7.9502016124.789 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Diesel
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | niet van toepassing |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 10 februari 2016 |
| APK | 11 april 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 41.562 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 174 - € 174 |
Omschrijving
Hierbij aangeboden: Ford Transit Connect
Nieuw binnen! De auto is op de foto's nog ongepoetst, zodat u precies kunt zien in welke staat het voertuig is ingeruild.
Technisch verkeert deze Ford Transit Connect in **zeer goede staat**. De auto rijdt perfect, de motor en versnellingsbak functioneren probleemloos en het voertuig is storingsvrij. Dankzij de lage kilometerstand schakelt en rijdt de auto soepel. De kilometerstand is uiteraard **NAP-aantoonbaar**.
Geleverd inclusief:
* Dubbele originele sleutels
* NAP-certificaat
* Onderhoudsboekjes
Staat van het voertuig
De cabine en laadruimte zijn zeer netjes te noemen en behoeven enkel een schoonmaakbeurt. Het exterieur heeft hier en daar een klein gebruiksspoortje, zoals een butsje of krasje. Niets bijzonders en uitsluitend optisch van aard; technisch zijn er geen aandachtspunten.
Prijzen ( ex btw )
€ 7.950,-
Scherpe handels-/meeneemprijs, zonder aanvullende service of afleverpakket.
€ 9.750,-
Inclusief:
* Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
* Nieuwe APK inclusief eventuele uitkomende kosten
* Restylen rondom
* Professionele reiniging van binnen- en buitenzijde
* 3 maanden garantie
* Volledig schoon, fris en rijklaar afgeleverd
Proefritten, aankoopkeuringen en alle gewenste controles zijn uiteraard toegestaan.
RB AUTOPLAZA
Transparantie, kwaliteit en service staan bij ons voorop.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Halogeen mistlampen
Veiligheid
- Parkeersensor voor en achter
Overig
- Tussenschot volledig
Meer informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 784 kg
Wielbasis: 293 cm
Emissieklasse: Euro 5
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | niet van toepassing |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.198 cc |
| Max. vermogen | 92 kW (125 pk) |
| Max. koppel | 350 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.972 x 1.986 x 2.020 mm |
| Draaicirkel | 11,6 m |
| gewicht | 1.916 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Actieradius | 1.159 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,3 l/100km (1 op 13,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,6 l/100km (1 op 15,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,9 l/100km (1 op 14,5) |
| CO2-uitstoot | 183 g/km |
Opties
R.B. Autoplaza
Kalkovenweg 422401 LK Alphen aan den Rijn






















