
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Ford Transit Custom
270 2.0 TDCI L1H1 Trend Trekhaak Camera Airco Cruise control
€ 10.8802018122.539 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 30 maart 2018 |
| APK | 10 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 41.178 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 174 - € 174 |
Omschrijving
Recent nog een grote beurt gehad met distributieriem twv een 3000 euro.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Overige
- Aanhanger assistent
- Bluetooth
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Niet in gerookt
- Zijwind assistent
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: feb. 2016 - mrt. 2018
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 824 kg
Lengte/hoogte: L1H1
Wielbasis: 293 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Algemene staat: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Productveiligheid
Fabrikant: Van den Berg Wilgenweg 4 3421TV OUDEWATER, NL 0348567010 http://www.vandenberg-auto.nl verkoop@vandenberg-automotive.nl
Bedrijfsinformatie
Bij serieuze interesse adviseren wij om te bellen, gezien de hoeveelheid e-mails de we krijgen lukt het niet om alles te beantwoorden.
6 maanden garantie, onderhoudsbeurt en minimaal 12 maanden APK = €895,- afleverkosten
Deze auto is een BTW auto en is ook zakelijk te financieren, neem dan contact op met 1 van onze partners:
Financier gemak: telefoon 085 0806 614 / www.financiergemak.nl
Financiallease.nl : telefoon: 030 267 9993
Wilt u geheel of gedeeltelijk financieren als particulier? Neem dan contact op met De Autofinancier: 088 050 1850
Uiteraard is inruil mogelijk.
Openingstijden:
Maandag: Gesloten
Dinsdag: 8:30 - 17u
Woensdag: 8:30 - 17u
Donderdag: 8:30 - 17u
Vrijdag: 8:30 - 17u
Zaterdag: 9 - 16u
Met vriendelijke groet,
Van den Berg Oudewater
Wilgenweg 4
3421 TV Oudewater
0348-567010
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.995 cc |
| Max. vermogen | 77 kW (105 pk) |
| Max. koppel | 360 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.120 x 2.030 x 1.980 mm |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| gewicht | 1.916 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.740 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Actieradius | 1.290 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,9 l/100km (1 op 14,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,2 l/100km (1 op 16,1) |
| CO2-uitstoot | 161 g/km |
Opties
Van den Berg Oudewater
Wilgenweg 43421 TV Oudewater



















