

Ford E-Transit Custom
320 L1H1 SPORT 65KWH 4-JAAR/100.000KM FABR. GARANTIE
€ 39.89020243.410 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.



Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Datum eerste toelating | 7 mei 2024 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 192 - € 192 |
E-Transit Custom SPORT L1H1 218PK met vele luxe opties
Wij zijn officieel dealer van Toyota, Lexus en Ford en meer dan 45-jaar een begrip in de regio. Bel voor meer informatie 0529-451261 zie ook:www.autobedrijfvanleussen.nl
Kies naast zekerheid bij de aankoop van uw volgende Toyota ook voor kwaliteit, betrouwbaarheid en goede service en verzeker uw Toyota bij Toyota Polis. Profiteer van volledige ontzorging: - Uw dealer als vast aanspreekpunt, - Geen eigen risico, - Tot 5 jaar aanschafwaarde dekking en – Reparatie met originele Toyota onderdelen. Neem contact op met ons verkoopteam voor alle informatie en mogelijkheden.
Disclaimer: Alle moeite is genomen om de informatie op onze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Er kunnen dan ook geen rechten aan deze advertentie worden ontleend. Vertrouwt u daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Carrosserievorm: Bestelauto
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 1.100 kg
Lengte/hoogte: L1H1
Wielbasis: 310 cm
Actieradius: 314 km
Beschikbare afleverpakketten:
EU verantwoordelijke: Ford Nederland B.V. Stroombaan 16 1181 VX Amsterdam, NL 0707703777 www.ford.nl klanten@ford.com
Minimale snellaadtijd van 15% tot 80%: 41 min
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 160 kW (218 pk) |
| Max. koppel | 415 Nm |
| gewicht | 2.125 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.225 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 5.200 l |
| Actieradius | 314 km |


