
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Ford Transit Custom
300 2.0 TDCI L2H1LDC
€ 26.9002018171.064 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Datum eerste toelating | 19 september 2018 |
| APK | 7 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 56.532 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 192 - € 192 |
Omschrijving
Ben je op zoek naar een ruime en betrouwbare bestelauto? Dan is deze Ford Transit Custom - 300 2.0 TDCI L2H1 Limited DC uit 2018 wellicht iets voor jou! Met zijn krachtige 131 PK dieselmotor en een kilometerstand van 165988, is deze bestelauto in uitstekende staat en klaar voor vele kilometers op de weg.
Het exterieur van de auto is stijlvol en tijdloos. De carrosserie is goed onderhouden en heeft een professionele uitstraling. De kleur van de auto is neutraal en past bij elke bedrijfsuitstraling. Met vijf deuren biedt deze Ford Transit Custom voldoende toegang tot de laadruimte, waardoor laden en lossen een fluitje van een cent is.
Wat betreft comfort en gemak is deze bestelauto van alle gemakken voorzien. Zo beschikt hij over een ingebouwde radio, waarmee je tijdens lange ritten kunt genieten van je favoriete muziek. De koplampen zijn adaptief, wat zorgt voor een beter zicht in het donker en bij slechte weersomstandigheden. De stuurkolom is verstelbaar, zodat je altijd een comfortabele rijpositie kunt vinden. Het botswaarschuwing systeem zorgt voor extra veiligheid onderweg, doordat het je waarschuwt voor mogelijke aanrijdingen. Daarnaast is de Bluetooth telefoonvoorbereiding ideaal voor handsfree bellen en het afspelen van muziek vanaf je telefoon.
Of je nu veel kilometers moet afleggen voor je werk of regelmatig grote ladingen moet vervoeren, deze Ford Transit Custom staat voor je klaar. Met zijn betrouwbare prestaties, ruime laadruimte en comfortabele opties is dit de ideale bestelauto voor ondernemers die op zoek zijn naar kwaliteit en duurzaamheid.
Interesse in deze Ford Transit Custom - 300 2.0 TDCI L2H1 Limited DC uit 2018? Neem dan contact op met AMTL op 0614779497 voor meer informatie of om een proefrit te plannen. Deze bestelauto staat klaar om jouw bedrijf naar een hoger niveau te tillen!
De meerprijs van zwarte velgen, zichtbaar op de foto's - EUR 1500,00
Wij hebben de grootst mogelijke zorg besteed aan het correct en volledig weergeven van de informatie in deze advertentie. Desondanks kunnen er geen rechten worden ontleend aan de inhoud van deze advertentie. Deze advertentie vormt geen aanbod in de zin van het Burgerlijk Wetboek. Wij adviseren u om alle voor u belangrijke gegevens zelf te controleren alvorens een beslissing te nemen. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de verkoper.
Wij hebben er alles aan gedaan om alle informatie in deze aankondiging correct weer te geven. Aan de in de advertentie verstrekte informatie kunnen echter geen rechten worden ontleend. Vertrouw niet alleen op deze informatie, maar ga altijd zelf na welke zaken voor u van belang zijn en van invloed kunnen zijn op uw beslissing. Voor aanvullende vragen kunt u contact opnemen met de verkoper
Aanvullende opties en accessoires
Entertainment & Media
- Bluetooth
Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Interieur & Comfort
- betonplex in laadruimte
- Extra getint glas achter
- Lendesteun(en) verstelbaar
- parkeersensor voor en achter
- passagiersstoel
- voorstoelen verwarmd
- zijwandbekleding laadruimte
Veiligheid & Techniek
- zijwind assistent
Meer informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: jan. 2018 - jul. 2019
Wielbasis: 330 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 182 g/km
Fijnstofuitstoot: 0 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Referentienummer: 332
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.995 cc |
| Max. vermogen | 96 kW (131 pk) |
| Max. koppel | 385 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.339 x 1.986 x 2.017 mm |
| Draaicirkel | 12,8 m |
| gewicht | 2.131 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Actieradius | 1.142 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,6 l/100km (1 op 13,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,6 l/100km (1 op 15,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,0 l/100km (1 op 14,3) |
| CO2-uitstoot | 182 g/km |
Opties
AMTL B.V.
Oostkanaalweg 392461 ES Ter Aar






















