
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Ford Transit Custom
300 2.0 TDCI L2H1 Limited|Nap|Automaat|Led
€ 16.5002018269.070 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | niet van toepassing (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Datum eerste toelating | 28 december 2018 |
| APK | 2 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 56.532 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 183 - € 183 |
Omschrijving
Ford wil altijd z'n voorsprong behouden, net even wat verder gaan. Vandaar het motto 'Go Further'. Probeer 'm eens uit. De aandrijving van deze Ford wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. Tijdens gure dagen is het prettig zitten in de verwarmbare voorstoelen. Xenonverlichting staat borg voor helderwit licht en een krachtige lichtbundel. Een prettige maar ook veilige extra is de schuifdeur voor passagiers. Ruim instappen, geen openslaande portieren die voor ongelukken zorgen... Een riante optie! Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook 16 inch lichtmetalen velgen, trailer assistent, donker getint glas achter, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Nekkramp en verdraaide schouders zijn verleden tijd. Door de achteruitrijcamera is iedere meter achter de auto glashelder in beeld. In deze auto beschikt u natuurlijk over een navigatiesysteem. Het audiosysteem met DAB-radio biedt glasheldere geluidskwaliteit. U bedient dit veilig, via het stuurwiel of met spraakbediening. Met automatische airconditioning hoeft u alleen de gewenste temperatuur in te stellen. Het systeem doet de rest. Het luxeniveau in deze Ford is niet alleen gericht op comfort, maar ook op uw veiligheid. Tal van sensoren helpen u om de omgeving in de gaten te houden. De automatisch inschakelbare verlichting zorgt dat automatisch de verlichting wordt ingeschakeld als het donker wordt, wat bijvoorbeeld in tunnels erg handig is. En de regensensor zet de ruitenwissers aan zonder dat u eraan hoeft te denken. Met de cruise control komt u bijna nog fitter aan dan u vertrekt. Deze Ford is voorzien van buitentemperatuurmeter, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook.
Zoals u mag verwachten van deze Ford Transit Custom is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Bij de veiligheidssystemen van deze auto hoort ook de verkeersbord-detectie. Die leest tijdens het rijden als het ware met u mee en attendeert u op de significante verkeersborden langs en boven de weg. Deze Ford Transit Custom is ook behulpzaam als het gaat om een rechte koers. Het Lane-keeping systeem signaleert en corrigeert als u onbedoeld de rijstrooklijnen dreigt te overschrijden. Een korte blik over uw schouder bij inhalen of afslaan is niet altijd genoeg. De actieve dodehoekdetectie helpt de veiligheid te vergroten. Met voorzieningen als accident avoidance system, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.
Om deze auto echt te ervaren, moet u beslist een proefrit maken. Mail ons nu of bel ons, dan maken we snel een afspraak.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Navigatie-systeem full map
- Navigatie full map
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
- Zijwandbekleding laadruimte
Exterieur
- Achterdeuren met ruiten
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Veiligheid
- Extra getint glas
- zijwind assistent
Overig
- 6-versnellingen
- Aanhanger-assistent
- APK
- AUX
- Betonplex in laadruimte
- Betonplex laadvloer
- Blind spot assist
- Bluetooth
- buitensp.elektr.verstelbaar
- Buitensp.inklapbaar
- buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
- cruise controll
- Driver Assistance Pack
- hoofdsteunen actief
- LED-DRL
- Make-up spiegels
- Multimedia-pack
- nationale autopas
- Navigatie-pakket (Navigatie-systeem full map, Navigatie full map, Telefoonintegratie premium)
- Privacy glas
- stuurwiel in leder bekleed
- Telefoon-pakket (Telefoonintegratie premium)
- Trekhaak-pakket (Aanhanger-assistent)
- Vol lederen bekleding zwart
- Vol leder pakket
- zeer mooie en technisch goed onderhouden auto
- zeer nette auto
- Zijruit rechts in laadruimte
Meer informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 969 kg
Wielbasis: 330 cm
Emissieklasse: Euro 6
Bedrijfsinformatie
INRUIL EN FINANCIERING MOGELIJK !
Openingstijden showroom:
Maandag t/m zaterdag 09:00-18:00.
Zondag op afspraak.
Om teleurstellingen te voorkomen raden wij u aan om vooraf telefonisch contact op te nemen i.v.m. onze aanwezigheid en/of om te checken of de auto van uw voorkeur nog beschikbaar is.
Wilt u een auto bezichtigen in de avond? Belt u dan even. Buiten de openingstijden zijn wij telefonisch bereikbaar op +31 6 41 78 65 49
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | niet van toepassing (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.995 cc |
| Max. vermogen | 96 kW (131 pk) |
| Max. koppel | 385 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.339 x 1.986 x 2.017 mm |
| Draaicirkel | 12,8 m |
| gewicht | 2.031 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Actieradius | 1.142 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,6 l/100km (1 op 13,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,6 l/100km (1 op 15,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,0 l/100km (1 op 14,3) |
| CO2-uitstoot | 182 g/km |
Opties
Trust Auto's
Fokkerstraat 242722 NJ Zoetermeer











































