
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Ford Transit Custom
300 2.0 TDCI L2H1 Ambiente AIRCO TREKHAAK CRUISE.
€ 13.0002018118.640 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 31 augustus 2018 |
| APK | 27 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 43.368 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 183 - € 183 |
Omschrijving
Ford Transit Custom 300 2.0 TDCI L2H1 Ambiente AIRCO TREKHAAK CRUISE.
- Kenteken: V-450-RX
- Merk: Ford
- Model: Transit Custom
- APK tot: 27-05-2027
- Tellerstand: 118640 KM
- Carrosserievorm: Bestel
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2018
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: blauw
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1997 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: YLF6
- Vermogen: 77 kW / 105pk
- Ledig gewicht: 2031 kg
- Max. trekgewicht: 2300 kg
- Aantal zitplaatsen: 3
- Verbruik: 6.4 l/100 km
- BTW/Marge: BTW aftrekbaar, de prijs is exclusief BTW
- Lengte: 534 cm
- Breedte: 203 cm
- Hoogte: 1958 cm
- Laadruimte hoogte: 141 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Emissieklasse: Euro 6
Pakket: Multimedia pack
- Audio installatie
- Bluetooth
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Park Distance Control
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak
- Zijschuifdeur rechts
Infotainment
- Audio installatie
- Radio
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Houten vloer in laadruimte
- Microvezel bekleding
- Middenarmsteun voor
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Zijwandbekleding laadruimte
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Zijwind assistent
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
Een keurige auto, dat is deze Ford Transit Custom, die 118640 kilometer heeft gelopen. In deze auto vindt u een dieselmotor en een handgeschakelde versnellingsbak. Uw passagiers laden hun bagage moeiteloos in en uit; de ruime deuropening met schuifdeur maakt het mogelijk.
Spraaksturing maakt het eenvoudiger en veiliger om deze auto onderweg te bedienen. De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Parkeersensoren ondersteunen u tijdens het in- en uitparkeren. Er is cruise control aan boord, voor veilige en zuinige kilometers. Met de aanwezige airconditioning bepaalt u zelf het binnenklimaat. Natuurlijk behoren centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Zoals u mag verwachten van deze Ford Transit Custom is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Brake assist is uw redder in een noodsituatie. Bij een dreigend ongeval zorgt het systeem ervoor dat u sneller stilstaat.
Probeer deze auto uit en maak een proefrit. We zetten 'm graag voor u klaar!
U kunt deze deze auto financieren vanaf €269,00 per maand.
Voor meer vragen of informatie kunt u ons altijd bellen mailen of smsen.
Kijk ook eens naar onze andere voordelige advertenties.
Onze garantie/rijklaar pakketten
Instapgarantie (€399,-)
Auto's van 10 - 15 jaar oud en tot 175.000 km.
Inclusief:
12 maand garantie.
Nieuwe APK.
Algehele check.
Kleine onderhoudsbeurt.
Excellent garantie (€499,-)
Auto's tot 10 jaar oud en tot 175.000 km.
Inclusief:
12 maand garantie.
Nieuwe APK.
Algehele check.
Kleine onderhoudsbeurt.
Excellent plus garantie (€699,-)
Auto's tot 10 jaar oud en tot 175.000 km.
Inclusief:
12 maand garantie.
Nieuwe APK.
Algehele check.
Grote onderhoudsbeurt.
Exclusive garantie (€1499,-)
Speciaal voor onze exclusives.
Auto's tot 10 jaar oud en tot 175.000 km.
Inclusief:
12 maand garantie
Nieuwe APK.
Algehele check
Inclusief onderhoudsbeurt.
Onze advertenties worden met grote zorgvuldigheid op het internet geplaatst. Mocht er onverhoopt toch een fout in staan, dan kan hieraan geen rechten worden ontleend.
Financiering is mogelijk.
Whatsapp nummer voor:
RTO Autoservice Stadskanaal
06-11 86 66 32
Whatsapp nummer voor:
RTO Exclusive
06- 25 37 00 90
RTO Autoservice Stadskanaal
Veenstraat 3
9502EZ Stadskanaal
0599727012
stadskanaal@rtoautoservice.nl
www.rtoautoservice.nl
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.997 cc |
| Max. vermogen | 77 kW (105 pk) |
| Max. koppel | 360 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.340 x 2.030 x 19.580 mm |
| Draaicirkel | 12,2 m |
| gewicht | 2.031 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.000 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Actieradius | 1.250 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,4 l/100km (1 op 15,6) |
| CO2-uitstoot | 165 g/km |
Opties
R.T.O. Autoservice Stadskanaal
Veenstraat 39502 EZ Stadskanaal










































