
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Ford Transit Custom
290 2.0 TDCI L1H1 Ambiente DC, DUBBEL CABINE, AIRCO, PARKEERSENSOREN, TREKHAAK
€ 6.9502017349.854 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | niet van toepassing |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Datum eerste toelating | 5 januari 2017 |
| APK | 5 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 40.768 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 174 - € 174 |
Omschrijving
Ford Transit Custom 290 2.0 TDCI L1H1 Ambiente DC, DUBBEL CABINE, AIRCO, PARKEERSENSOREN, TREKHAAK
- Kenteken: V-632-DD
- Merk: Ford
- Model: Transit Custom
- APK tot: 05-01-2027
- Tellerstand: 349854 KM
- Carrosserievorm: Bestel
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2017
- Transmissie: Handgeschakeld
- Motorinhoud: 1995 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: YLF6
- Vermogen: 77 kW / 105pk
- Ledig gewicht: 1921 kg
- Max. trekgewicht: 2250 kg
- Aantal zitplaatsen: 6
- Verbruik: 6.2 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 497 cm
- Breedte: 203 cm
- Hoogte: 1992 cm
- Laadruimte hoogte: 141 cm
- Emissieklasse: Euro 6
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Achterdeuren met ruiten
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Gebruikssporen rondom
- Koplampen adaptief
- Mistlampen voor
- Motorstoringslampje brandt
- Park Distance Control
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak
- Zijschuifdeur rechts
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Radio CD speler
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Tussenschot volledig
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Motor rookt
- Zijwind assistent
Veiligheid
- Hill hold functie
In gebruikte maar nette staat verkerende Ford Transit Custom 270 2.0 TDCI L1H1 Trend DC.
Deze auto is voorzien van diverse luxe opties en extra's. De onderhoudshistorie is aanwezig en ter inzage in onze advertentie.
Zowel van binnen als buiten verkeert deze Ford Transit Custom in een redelijk nette staat. De servicekosten bedragen € 795,- incl. APK tot 01-2027.
Wij nodigen u graag uit voor een bezichtiging van deze Ford Transit Custom 270 2.0 TDCI L1H1 Trend DC, een proefrit behoort dan tevens tot de mogelijkheden.
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend, druk en/of zetfouten voorbehouden.
Wij hebben alle moeite genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven, fouten in de tekst of getoonde opties zijn echter nooit uit te sluiten. Het kan voorkomen dat een aanwezige optie niet beschreven is of er een optie is beschreven die niet aanwezig is. Aanbevolen is opties die uw beslissing bij aankoop kunnen beïnvloeden alvorens uw aankoop te controleren. Aan de advertentietekst en/of de getoonde optielijst kunnen geen rechten worden ontleend.
✅ Bereik ons 7 dagen per week via Whatsapp business op 0031553030930
Uw aankoop bij AUTOTIJD.NL
✅ Inruil van uw huidige auto is mogelijk
✅ 6 dagen per week geopend
✅ 3-6-12 maanden garantie mogelijk*
✅ Nieuwe APK- Keuring mogelijk bij aflevering*
✅ Eenvoudig financiering aanvragen
✅ Bezorging van de auto in heel NL mogelijk*
Zorgeloze koop op afstand mogelijk
✅ Ontvang een filmpje van de auto
✅ Laat vooraf een aankoopkeuring uitvoeren
✅ Beslis definitief na inzage van dit rapport
* Vraag naar de voorwaarden / mogelijkheden
AUTOTIJD BV
Sleutelbloemstraat 59
7322 AH Apeldoorn
0553030930
contact@autotijd.nl
www.autotijd.nl
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | niet van toepassing |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.995 cc |
| Max. vermogen | 77 kW (105 pk) |
| Max. koppel | 360 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.970 x 2.030 x 19.920 mm |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| gewicht | 1.921 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.740 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.250 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Actieradius | 1.311 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,2 l/100km (1 op 16,1) |
| CO2-uitstoot | 161 g/km |
Opties
Autotijd.nl
Sleutelbloemstraat 597322 AH Apeldoorn


















































