
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Ford Transit Custom
2.0TDCI 130PK Raptor Edition | 2500Kg Trekhaak | Multimedia | Camera | Airco | Cruise | 3-Zits

Ford Transit Custom
2.0TDCI 130PK Raptor Edition | 2500Kg Trekhaak | Multimedia | Camera | Airco | Cruise | 3-Zits
€ 15.7952018113.659 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Diesel
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 24 mei 2018 |
| APK | 25 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 44.351 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 174 - € 174 |
Omschrijving
In het moderne verkeer heb jij achter het stuur van de Ford Transit Custom altijd de controle. Deze auto komt uit 2018. Deze diesel heeft een handgeschakelde zesversnellingsbak. Bij de rijke uitrusting horen ook LED koplampen, twee achterdeuren en warmtewerend glas.
Altijd achter zicht, nooit meer nekkramp! De achteruitrijcamera maakt het supermakkelijk. De auto is voorzien van een 2500Kg trekhaak en is een uitstekende trekker. Terwijl je stuurt, kun je het audiosysteem bedienen met de knoppen onder je vingertoppen. Relaxt rijden is meegeleverd in de vorm van cruise control. Ja, airconditioning is er natuurlijk ook in deze auto. Extra opties op deze auto zijn: centrale portiervergrendeling en boordcomputer.
In de Ford Transit Custom heeft jouw veiligheid en die van jouw omgeving prioriteit. Mocht zich een gevaarlijke situatie voordoen, dan geeft de Brake Assist extra remkracht en verkort de remweg.
We laten je deze auto graag helemaal zien. Bel je ons voor een afspraak?
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Trekhaak 2500Kg
Infotainment
- Multimedia systeem
Interieur
- Bijrijdersbank
- Laadruimte betimmerd
Overige
- Achterdeuren
- Airbag(s)
- Comfort-Plus-pakket
- El. Spiegels
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelbus
Modelreeks: jan. 2018 - jul. 2019
Cabine: enkel
Referentienummer: 12969
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 1.134 kg
Lengte/hoogte: L1H1
Wielbasis: 293 cm
Functioneel
Afmetingen laadruimte: 292 x 177 x 140 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Productveiligheid
Fabrikant: DUTCH Vans Mercuriusweg 41 3771NC BARNEVELD, NL 0342765557 http://www.dutchvans.com robot@dutchvans.com
Bedrijfsinformatie
LEASE / INRUIL / FINANCIEREN IS MOGELIJK.
Prijzen zijn (tenzij anders vermeld) exclusief BTW 21%.
U vindt ons midden in Nederland (Barneveld), centraal gelegen aan de A1 en daarmee uitstekend te bereiken. Wij helpen u graag bij het vinden van een passende oplossing die aansluit op uw specifieke wensen en budget. Binnen ons assortiment vindt u vooraanstaande merken zoals onder andere; Fiat, Ford, Iveco, Mercedes-Benz, Opel, Peugeot, Renault en Volkswagen.
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.997 cc |
| Max. vermogen | 96 kW (131 pk) |
| Max. koppel | 385 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.340 x 2.030 x 1.980 mm |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| gewicht | 1.866 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.000 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Actieradius | 1.250 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,4 l/100km (1 op 15,6) |
| CO2-uitstoot | 167 g/km |
Opties
DUTCH Vans
Mercuriusweg 413771 NC Barneveld



























