
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Ford Transit Custom
2.2 TDCI L2H1 * SPORT-uitvoering * MARGE
€ 9.9952014260.421 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zilver |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 12 november 2014 |
| APK | 22 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 47.275 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 174 - € 174 |
Omschrijving
✅BTW en BPM vrij
‼️Nette auto
✅Luxe uitvoering
📞 Geopend op afspraak
Ford Transit Custom 2.2 TDCI L2H1 * SPORT-uitvoering * MARGE
Historie
In verband met de aanschaf van een grotere auto konden wij deze Ford Transit inruilen. De vorige eigenaar heeft de bus ongeveer 6 jaar in bezit gehad. De apk is +- 6 maanden geldig. Wij voorzien de bus van een onderhoudsbeurt. De Ford rijdt, remt en schakelt goed.
Staat
Voor zijn leeftijd en kilometerstand verkeert de auto in nette staat. Op de buitenkant zijn geen grote krassen of deuken te vinden, en ook de laadbak is erg netjes. Het interieur is, op een klein scheurtje in de bestuurdersstoel na ook in nette staat.
Belangrijkste opties
De Ford is luxe uitgevoerd met onder andere:
- Climate control (automatische airco)
- Achteruitrijcamera
- Sport-uitvoering
- Cruise control
- Stoelverwarming
- Leren bekleding
- Trekhaak
- Elektrische ramen
- Elektrisch verstelbare stoel
- Xenon-verlichting
- Lane-assist
Overig
De Ford Transit Custom rijdt, remt en schakelt goed. Over de vraagprijs komen GEEN kosten heen. Bent u geïnteresseerd en wilt u een afspraak maken of heeft u een vraag? Stuur ons gerust een berichtje, Whatsappje of geef ons een belletje.
Volkswagen Transporter | Mercedes Vito | Renault Trafic | Opel Vivaro | Ford Transit | Peugeot Expert | Fiat Talento
Openingstijden
Wij zijn enkel geopend op afspraak. Dit is ook ’s avonds en op zon- en feestdagen mogelijk.
Interesse of vragen?
✅ Whatsapp 06 119 402 08
📧 Mail Info@autovanruurd.nl
📞 Telefoon 06 119 402 08
We can assist you in English
Daglimiet
Controleer voordat u vertrekt even het daglimiet van uw bank. Vaak duurt het 4 uur voordat uw limiet verhoogd is.
Inruil
Inruil van uw huidige auto is bij ons altijd mogelijk en vrijblijvend. Neem gerust contact op of stuur ons enkele foto’s via WhatsApp, Marktplaats of de mail.
Financiering
Wilt u een auto uit onze collectie financieren? Zowel zakelijk als particulier is dit mogelijk. Neem contact met ons op dan kijken we samen naar de mogelijkheden!
Over ons
Wij zijn op enkele minuten van de A6 tussen Lemmer en Joure gevestigd. Een proefrit maken? Geen probleem. Wilt u de auto ook gelijk meenemen? Doordat wij RDW-erkend zijn is overschrijven bij ons mogelijk, ook op avond en in het weekend. Vanwege de huidige regelgeving accepteren wij bij grotere bedragen alleen betaling per bank.
Informatie
Hoewel aan de informatie van op de website en aan al onze advertenties de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan Auto van Ruurd niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie en controleer daarom bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Algemene gegevens
Kenteken: VK-914-V
Tellerstand: 260421 KM
Carrosserievorm: Bestel
Aantal deuren: 5
Brandstofsoort: Diesel
Bouwjaar: 2014
Transmissie: Handgeschakeld
Kleur: Zilver
Interieur: Zwart
Bekleding: Leder/Stof
Technische gegevens
Motorinhoud: 2198 cc
Aantal cilinders: 4
Vermogen: 114 kW / 155pk
Koppel: 0Nm
Ledig gewicht: 1916 kg
Max. trekgewicht: 2500 kg
Emissieklasse: Euro 5
Acceleratie (0-100 km/h): 0.0 seconden
Topsnelheid: 0 km/h
Functionaliteit
Lengte (cm): 497 cm
Hoogte (cm): 2056 cm
Breedte (cm): 203 cm
Financiële gegevens
Oorspronkelijke cataloguswaarde: € 47275 (incl. 21% BTW, incl. BPM)
BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
Pakket: Driver Assistance Pack
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Verwarmde voorruit
Pakket: Safety Comfort pakket
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Hoofd airbag(s) voor en achter
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Passagiersairbag
- Voorstoelen verwarmd
- Zij airbag(s) voor
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Achterdeuren met ruiten
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Park Distance Control
- Parkeersensor voor en achter
- Sportvelgen
- Trekhaak
- Zijschuifdeur rechts
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Radio CD speler
- Radio-CD/MP3 speler
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Tussenschot volledig
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Hill hold functie
Auto van Ruurd
Spannenburgerdyk 16
8522MP Tjerkgaast
✅ Whatsapp 06 119 402 08
📧 Mail Info@autovanruurd.nl
📞 Telefoon 06 119 402 08
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zilver |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.198 cc |
| Max. vermogen | 114 kW (155 pk) |
| Max. koppel | 385 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.970 x 2.030 x 20.560 mm |
| Draaicirkel | 12,2 m |
| gewicht | 1.916 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.900 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Actieradius | 1.194 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,9 l/100km (1 op 14,5) |
| CO2-uitstoot | 183 g/km |
Opties
Auto van Ruurd
Spannenburgerdijk 168522 MP Tjerkgaast
































