
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Ford Transit Custom
280 2.0 TDCI L1H1 Trend 130 PK Automaat / Euro 6 / Schuifdeur L + R / Airco / CarPlay / Cruise Control Adap. / Trekhaak / Navigatie / 3-Zits

Ford Transit Custom
280 2.0 TDCI L1H1 Trend 130 PK Automaat / Euro 6 / Schuifdeur L + R / Airco / CarPlay / Cruise Control Adap. / Trekhaak / Navigatie / 3-Zits
€ 18.9502022120.256 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 29 april 2022 |
| APK | 11 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 54.310 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 183 - € 183 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Betonplex in laadruimte
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Milieu
- Euro 6
Veiligheid
- Roll Stability Control
Overige
- Bluetooth
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Navigatie-pakket (Navigatiesysteem full map, Rijstrooksensor met correctie)
- Rijstrooksensor met correctie
- Trekhaak 1600 KG
- WiFi
- Zijwandbekleding laadruimte
- Zijwind assistent
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelbus
Modelreeks: mei 2019 - jul. 2023
Cabine: enkel
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 814 kg
Lengte/hoogte: L1H1
Wielbasis: 293 cm
Interieur
Interieurkleur: Antraciet
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Productveiligheid
Fabrikant: Oostland Automobielen Wasaweg 22 9723JD GRONINGEN, NL 0505490318 http://www.oostlandautomobielen.nl info@oostlandautomobielen.nl
Bedrijfsinformatie
ONZE PRIJZEN ZIJN RIJKLAAR !! (geen bijkomende kosten)
U hoeft de deur niet uit voor uw nieuwe bedrijfswagen!
U kunt zoals altijd uw nieuw aan te schaffen bedrijfswagen ook telefonisch bij ons aanschaffen !! (dit geldt ook voor particuliere klanten).
Wij bezorgen uw nieuw aangeschafte bedrijfswagen geheel kosteloos door geheel Nederland !! m.u.v. de wadden.!!
Neem contact met ons op om de mogelijkheden te bespreken.
De prijs betreft een prijs EXCL. BTW. Standaard 1 maand instapgarantie. Tegen meerprijs van €495,- excl. BTW 3 maanden uitgebreide garantie. Kijk op onze website voor de garantievoorwaarden.
Bereken snel het Leasebedrag van deze auto op WWW.OOSTLANDAUTOMOBIELEN.NL !!
Kijk voor alle foto's op WWW.OOSTLANDAUTOMOBIELEN.NL !!
ALTIJD +/- 120 BEDRIJFSWAGENS OP VOORRAAD !!
Oostland Automobielen BV
Wasaweg 22
9723 JD Groningen
Tel: 050-5490318
WhatsApp: +31611196853
E-mail: info@oostlandautomobielen.nl
Openingstijden:
maandag t/m vrijdag 8:00 tot 17:30 uur
zaterdag 8:00 tot 12:00 uur
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.995 cc |
| Max. vermogen | 96 kW (131 pk) |
| Max. koppel | 385 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.120 x 2.030 x 1.970 mm |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| gewicht | 1.986 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Actieradius | 1.126 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,3 l/100km (1 op 13,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,1 l/100km (1 op 14,1) |
| CO2-uitstoot | 205 g/km |
Opties
Oostland Automobielen
Wasaweg 229723 JD Groningen



























