
AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Ford Transit Custom
2.2 TDCI L2H1 Trend|New Roetfilter|Rijkl
€ 7.5402016194.367 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 29 december 2016 |
| APK | 21 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 40.728 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 174 - € 174 |
Omschrijving
**Nieuw binnen **
Airco|All Season|Nieuwe roetfilter|Navigatiesysteem|ParkeersensorenTrekhaak|Dealer onderhouden|Rijklaarprijs
Ford Transit Custom 2.2 TDCI L2H1 Trend|New Roetfilter|Rijkl
- Kenteken: V-892-BT
- Merk: Ford
- Model: Transit Custom
- APK tot: 21-01-2027
- Tellerstand: 194367 KM
- Carrosserievorm: Bestel
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2016
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: wit
- Bekleding: Leder
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 2198 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: DRFF
- Vermogen: 74 kW / 101pk
- Ledig gewicht: 1916 kg
- Max. trekgewicht: 2300 kg
- Aantal zitplaatsen: 3
- Verbruik: 7.2 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 534 cm
- Breedte: 203 cm
- Hoogte: 1978 cm
- Laadruimte hoogte: 141 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Dealer onderhouden
- Emissieklasse: Euro 5
Bijzondere opties & accessoires
- Achteruitrijcamera
- Airco
- Lederen bekleding
- Navigatiesysteem full map
- Nieuwe Set All Season
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak
Pakket: Driver Assistance Pack
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Parkeersensor voor en achter
- Regensensor
- Rijstrooksensor
- Vermoeidheids herkenning
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Koplampen adaptief
- Mistlampen voor
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak
- Verwarmde voorruit
- Zijschuifdeur rechts
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio CD speler
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen bekleding
- Lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Hill hold functie
- Nieuwe Set All Season
Deze occasion wordt aangeboden door Schaik auto’s, dé dealer met jarenlange historie in de regio.
- 02-2026 Nieuwe APK-keuring, 4 stuks All Season banden, roetfilter en remblokken vervangen.
Heeft u interesse in deze auto of een vraag over de auto, neem dan contact met ons op.
06 130 22 662
Info@schaikautos.nl
Uiteraard bent u ook van harte welkom bij ons in de showroom voor een bezichtiging en vrijblijvende proefrit, graag van tevoren even bellen om teleurstellingen te voorkomen.
Met vriendelijke groet,
Schaik auto’s
Sebastiaan van Schaik
Prijswijzigingen en drukfouten voorbehouden.
Schaik Auto's
Goudsestraatweg 10
3421 GJ Oudewater
0613 022 662
info@schaikautos.nl
schaikautos.nl
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.198 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 310 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.340 x 2.030 x 19.780 mm |
| Draaicirkel | 12,2 m |
| gewicht | 1.916 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.900 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Actieradius | 1.194 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| CO2-uitstoot | 191 g/km |
Opties
Schaik Auto's
Goudsestraatweg 103421 GJ Oudewater























