
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Ford Transit Courier
1.5 TDCi | Cruise Control | All Season | BTW | 2017
€ 5.8002017165.982 km
Handmatig
Diesel
Bedrijfswagen
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 31 maart 2017 |
| APK | 6 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 17.246 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 113 - € 113 |
Omschrijving
Ford Transit Courier 1.5 TDCi | Cruise Control | All Season | BTW | 2017
- Kenteken: V-699-FR
- Merk: Ford
- Model: Transit Courier
- APK tot: 06-01-2027
- Tellerstand: 165982 KM
- Carrosserievorm: Bestel
- Aantal deuren: 4
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2017
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: wit
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1499 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: XUCD
- Vermogen: 55 kW / 75pk
- Ledig gewicht: 1217 kg
- Max. trekgewicht: 500 kg
- Aantal zitplaatsen: 2
- Verbruik: 4 l/100 km
- BTW/Marge: BTW aftrekbaar, de prijs is exclusief BTW
- Lengte: 416 cm
- Breedte: 176 cm
- Laadruimte hoogte: 123 cm
- Aantal sleutels: 1
- Emissieklasse: Euro 6
Pakket: Connect pakket
- Airco
- Bluetooth
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
Exterieur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
Interieur
- Airco
- Passagiersstoel
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Tussenschot volledig
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Hill hold functie
Praktische en zuinige Ford Transit Courier 1.5 TDCi afkomstig uit maart 2017. Deze compacte bedrijfswagen is ideaal voor dagelijks zakelijk gebruik dankzij zijn lage verbruik, wendbaarheid en functionele indeling. Betreft een BTW-auto en dus interessant voor ondernemers.
Wordt geleverd met geldige APK tot 01/2027.
Belangrijkste opties
- 1.5 TDCi dieselmotor
- 2-zits uitvoering
- Cruise control
- All season banden
- Airconditioning
- Bluetooth telefonie & audio
- Boordcomputer
- Elektrische ramen
- Centrale deurvergrendeling
- Radio/USB-aansluiting
Algemene informatie
- Bouwjaar: 03/2017
- Kilometerstand: (op aanvraag / in overleg)
- Transmissie: Handgeschakeld
- BTW auto (exclusief BTW geadverteerd)
- APK geldig tot 01/2027
Omschrijving
Deze Ford Transit Courier 1.5 TDCi is een betrouwbare en efficiënte bedrijfswagen met lage gebruikskosten en een praktische laadruimte. De zuinige dieselmotor maakt hem zeer geschikt voor intensief dagelijks gebruik en veel kilometers.
Dankzij de cruise control is hij extra comfortabel op langere ritten, terwijl de compacte afmetingen zorgen voor veel wendbaarheid in stedelijke gebieden.
Interesse? Neem gerust contact op voor meer informatie of een proefrit. Inruil mogelijk.
Hofman Cars B.V.
Bonekamp 1
9679VC Scheemda
0612830043
info@hofmancars.nl
Hofman Cars B.V. is geopend op afspraak.
Graag altijd even telefonisch contact opnemen voordat u langskomt, zodat er zeker iemand aanwezig is om u te woord te staan en de auto waarin u bent geinteresseerd nog beschikbaar is.
Financiering is mogelijk, wij kunnen zorgen dat u een vrijblijvend voorstel ontvangt.
Inruilen is mogelijk, we ontvangen graag foto's en gegevens van uw auto zodat een inruil voorstel kan worden gemaakt.
Al onze voertuigen worden geadverteerd tegen een scherpe meeneem prijs. Het is tegen meerprijs en in overleg mogelijk om gebruik te maken van een aflever beurt met nieuwe APK inclusief beperkte garantie.
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleert u altijd zelf de zaken welke voor u belangrijk zijn en uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor uw aanvullende vragen.
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
| Max. vermogen | 55 kW (75 pk) |
| Max. koppel | 190 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.160 x 1.760 x 1.747 mm |
| Draaicirkel | 10,5 m |
| gewicht | 1.217 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.795 kg |
| Trekgewicht geremd | 500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud brandstoftank | 48 l |
| Topsnelheid | 157 km/h |
| Actieradius | 1.200 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,0 l/100km (1 op 25,0) |
| CO2-uitstoot | 104 g/km |
Opties
Hofman Cars B.V.
Bonekamp 19679 VC Scheemda























