

Ford Transit Courier
1.5 TDCI Trend Duratorq S&S NL-Auto!! Navigatie I PDC
€ 11.900202096.346 km
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Wijst de weg naar bestemming
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 2 september 2020 |
| APK | 3 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 23.967 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 113 - € 113 |
Getoonde prijs is inclusief 3 maanden arbeidsloon garantie. Hierbij komen afleveringskosten van 495 Euro. Auto wordt dan voorzien van een nieuwe APK en een afleveringsbeurt.
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: mei 2018 - aug. 2023
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 597 kg
Wielbasis: 249 cm
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 3
Fabrikant: Van Lieshout Automobielassociatie B.V. Component 120 1446WP PURMEREND, NL 0299368281 http://www.autobedrijfvanlieshout.nl info@autobedrijfvanlieshout.nl
Inruil is mogelijk. Via mail willen wij wel een indictie geven, echter GEEN biedingen.
MOCHT U VIA MAIL EEN INRUILINDICATIE WILLEN DAN VERZOEKEN WE U OM EEN VOLLEDIGE OMSCHRIJVING VAN DE IN TE RUILEN AUTO, LIEFST MET FOTO'S DOOR TE MAILEN.
Autobedrijf van Lieshout is actief sinds 1987. In Purmerend hebben we de beschikking over 6750 M2 ruimte. In onze eigen werkplaats doen we het onderhoud en APK aan alle merken auto's. We hebben een grote showroom, ongeveer 200 auto's op voorraad en wekelijks circa 20 nieuwe occasions. Rechtstreeks verbinding met de RDW zorgt er voor dat we direct auto's op naam kunnen zetten en exporteren.
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is Van Lieshout Automobielassociatie B.V. niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekenbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 55 kW (75 pk) |
| Max. koppel | 190 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.160 x 1.760 x 1.810 mm |
| Draaicirkel | 10,5 m |
| gewicht | 1.243 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.840 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 560 kg |
| Inhoud brandstoftank | 48 l |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 16,4 s |
| Actieradius | 1.170 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 4,4 l/100km (1 op 22,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,9 l/100km (1 op 25,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| CO2-uitstoot | 137 g/km |



