

Ford Transit Connect
€ 4.9952014213.663 km
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 10 februari 2014 |
| APK | 24 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 27.302 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 139 - € 139 |
Hierbij aangeboden: Ford Transit Connect. De Ford Transit Connect verkeert zowel optisch en technisch in zeer goede staat. Deze Ford Transit Connect is uitgerust met onder andere: Parkeersensoren achter, etc.
De aangegeven prijs is EX BTW.
Deze prijs is op basis van een meeneemprijs. U kunt hiernaast ook gebruik maken van ons servicepakket.
Servicepakket €249,- Hiervoor krijgt u Nieuwe APK, Tenaamstelling auto, Eventuele vrijwaring inruilauto, Vloeistoffen controle, wassen uitzuigen auto, 10 liter brandstof.
Om deze auto zelf te ervaren, hoeft u alleen maar contact met ons op te nemen. Mailt of belt u ons direct?
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden!
Ark Auto’s
Nijverheidsweg 18/20
3481 MB Harmelen
Telefoon: +31 348 414 515
E-mail: info@arkautos.nl
Carrosserievorm: Bestelbus
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.560 cc |
| Max. vermogen | 70 kW (95 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.418 x 1.835 x 1.861 mm |
| Draaicirkel | 12,2 m |
| gewicht | 1.468 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.160 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Actieradius | 1.224 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| CO2-uitstoot | 124 g/km |




