
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Ford Transit Connect
1.5 EcoBlue L1 Trend | AIRCO | BLUETOOTH | VERWARMDE VOORRUIT | START/STOP |
€ 10.9452021144.875 km
Handmatig
Diesel
Bedrijfswagen
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 29 maart 2021 |
| APK | 8 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 33.492 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 139 - € 139 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
- Comfort bestuurdersstoel (390)
- lendesteunen (verstelbaar)
- betonplex in laadruimte
- Tussenschot volledig
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: 2018 - 2024
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 685 kg
Lengte/hoogte: L1H1
Wielbasis: 266 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
Tenaamstelling en leges bedrijfswagen (inbegrepen):
Geldige APK
6 maanden Van Mossel (Bovag) garantie
Tenaamstelling
Landelijke dekking service
Gratis Familiepas incl. App
Dit afleverpakket bevat: A1 Occasions; BOVAG garantie (6 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
Servicepakket plus bedrijfswagen (€ 995 ex BTW meerprijs):
12 maanden Van Mossel (Bovag) garantie
Onderhoudsbeurt
Vloeistoffen bijgevuld
Minimaal 6 maanden APK
Uitgebreide inspectie op 130 punten
Reconditioneren in- en exterieur
Landelijke dekking service
Ford Assistance pechhulp
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Tenaamstelling en leges bedrijfswagen"): A1 Occasions; BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Ford Nederland B.V. Stroombaan 16 1181 VX Amsterdam, NL 0707703777 www.ford.nl klanten@ford.com
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
| Max. vermogen | 55 kW (75 pk) |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.430 x 1.850 x 1.844 mm |
| Draaicirkel | 11,3 m |
| gewicht | 1.490 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.175 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 2.900 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Actieradius | 1.363 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,4 l/100km (1 op 22,7) |
| CO2-uitstoot | 143 g/km |
Opties
Van Mossel Ford Weert
Edisonlaan 56003 DB Weert










































