
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Ford Transit Connect
1.5 EcoBlue L2 Limited Automaat STORING!
€ 5.9992021199.795 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 31 maart 2021 |
| APK | 31 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 42.321 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 148 - € 148 |
Omschrijving
Automaat storing
Motor loopt mooi versnellingen zijn gangbaar maar geen reactie
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Navigatie-systeem full map
- Navigatie full map
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Koplampreiniging
- Sproeier
Veiligheid
- Automatische snelheidsbegrenzing
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurhulp
- zijwind assistent
Overig
- Airbag-pakket
- Betonplex in laadruimte
- Driver Assistance Pack (Automatische snelheidsbegrenzing, Rijstrooksensor met correctie)
- Multimedia pack (Telefoonintegratie premium)
- Multimedia scherm
- Navigatie-pakket (Navigatie-systeem full map, Navigatie full map, Telefoonintegratie premium)
- Navigatiescherm
- Parkeersensoren voor /achter
- Tussenschot volledig
- USB/AUX/BLUETOOTH
Meer informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 912 kg
Wielbasis: 306 cm
Interieurkleur: Donkergrijs
Emissieklasse: Euro 6
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Bedrijfsinformatie
Om teleurstelling te voorkomen, raden wij u aan voor vertrek altijd te bellen.
• Inruil mogelijk
• Tenaamstelling op locatie mogelijk, ook in het weekend of in de avond.
Openingstijden: Maandag t/m vrijdag: 09:00-17:00
Zaterdag: 10:00-16:00
Zondag: gesloten(evt geopend op afspraak)
U bent van harte welkom!
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
| Max. vermogen | 88 kW (120 pk) |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.825 x 1.835 x 1.828 mm |
| Draaicirkel | 12,2 m |
| gewicht | 1.589 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.501 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Actieradius | 1.176 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| CO2-uitstoot | 134 g/km |
Opties
Autoplaza Royal
Populierenweg 647556 HC HENGELO


















