
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Ford Tourneo Courier
2x op voorraad ) 1.0 Titanium
€ 8.4502016124.053 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 8 december 2016 |
| APK | 31 augustus 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 23.719 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Omschrijving
Door ons aangeboden.
Zeer nette en goed rijdende Ford Tourneo Courier 1.0 Titanium
Vele opties waaronder cruise control.
Word afgeleverd met nieuwe distributieriem.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Lendesteunen (verstelbaar)
Exterieur
- Halogeen mistlampen
Veiligheid
- Extra getint glas
Overig
- Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
- AUX / USB aansluiting
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/55 R16
Laadvermogen: 585 kg
Wielbasis: 249 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Bedrijfsinformatie
Voor meer en grotere foto's zie onze website.
Inruil bespreekbaar.
WIJ ADVISEREN ALTIJD EEN AANKOOPKEURING TE LATEN UITVOEREN OF IEMAND MEE TE NEMEN MET KENNIS VAN AUTO‘S.
UITSLUITEND OP AFSPRAAK GEOPEND 06-53362870 ( tevens WhatsApp )
DISCLAIMER:
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is Erik de Vries Auto's niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 170 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.160 x 1.760 x 1.770 mm |
| Draaicirkel | 10,5 m |
| gewicht | 1.180 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.765 kg |
| Trekgewicht geremd | 910 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 640 kg |
| Inhoud brandstoftank | 47 l |
| Topsnelheid | 173 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,3 s |
| Actieradius | 903 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,2 l/100km (1 op 16,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| CO2-uitstoot | 120 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Erik de Vries auto's
Holland Marsh 259663 AV Nieuwe Pekela







































