
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Ford Tourneo Courier
1.0 5Pers TITANIUM Titanium CARPLAY | STOELVERW | VOORRUITVERW | PDC V+A | CLIMA | CRUISE | LMV

Ford Tourneo Courier
1.0 5Pers TITANIUM Titanium CARPLAY | STOELVERW | VOORRUITVERW | PDC V+A | CLIMA | CRUISE | LMV
€ 12.750201967.336 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 9 december 2019 |
| APK | 27 februari 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 28.621 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Omschrijving
Met deze MPV kunt u Meer Personen Vervoeren! En toch ruimte volop. Met zijn benzinemotor en handgeschakelde vijfversnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Tijdens gure dagen is het prettig zitten in de verwarmbare voorstoelen. De schuifdeur voor de passagiers neemt veel minder ruimte in bij het opengaan; prettig als u wat krapper moet parkeren. Natuurlijk behoren 16 inch lichtmetalen velgen, donker getint glas achter en verstelbare lendensteunen ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Het spreekt voor zich dat een auto als deze ook van automatische airconditioning is voorzien. Superstrak parkeren wordt een eitje dankzij de parkeersensoren. De automatisch inschakelbare verlichting en regensensor zorgen dat onderweg automatisch de verlichting en de ruitenwissers worden ingeschakeld. Daarmee nemen ze u veel werk uit handen. De cruise control zorgt voor een prettige, gelijkmatige koers en minder brandstofgebruik. Deze auto is voorzien van automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
Zoals u mag verwachten van deze Ford Tourneo Courier is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen.
Natuurlijk bent u van harte welkom om deze Ford in ons bedrijf te komen bekijken. Laat u ons weten wanneer u wilt komen?
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- Navigatie (carplay, app connect)
Interieur
- Voorstoelen verwarmd
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Stuur verstelbaar
Overige
- Extra getint glas achter
- Bluetooth
- Lendesteun(en) verstelbaar
Meer informatie
Modelreeks: jan. 2014 - dec. 2017
Modelcode: B460
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 561 kg
Wielbasis: 249 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Fabrikant: Auto Roest bv Parallelweg 1 4209AA SCHELLUINEN, NL 0184601233 http://www.autoroest.nl info@autoroest.nl
Bedrijfsinformatie
Let op! Uiteraard doen wij ons uiterste best om alle advertenties met de nodige zorg samen te stellen. Door de complexiteit en variatie van de voertuigen in onze voorraad kunnen wij niet garanderen dat de getoonde opties overeenkomen met de werkelijkheid.
Wij willen u dan ook vragen bij bezichtiging de auto, de aanwezige opties en specificaties die uw aankoop zouden kunnen beïnvloeden te controleren. Na de aankoop kunnen er dan ook geen reclamaties gemaakt worden op basis van de in de advertentie getoonde specificaties!
Auto Roest bv heeft meer dan 50 jaar ervaring met het in- en verkopen van jonge gebruikte auto's. Al 50 jaar mogen wij ons bij de selecte club van BOVAG autobedrijven voegen en zijn wij ook een Bosch Car Service! De hoogste standaard met betrekking tot onderhoud en reparatie van auto's en bedrijfsvoertuigen.
*100% Onderhouden*
*BOVAG lid*
*BOVAG garantie*
*Bosch Car Service*
Heeft u buiten openingstijden een vraag? Dan kunt u deze via een WhatsApp bericht op +31184601233 stellen.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 170 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.160 x 1.770 x 1.780 mm |
| Draaicirkel | 10,5 m |
| gewicht | 1.224 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.785 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 660 kg |
| Inhoud brandstoftank | 47 l |
| Topsnelheid | 173 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,3 s |
| Actieradius | 903 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,2 l/100km (1 op 16,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| CO2-uitstoot | 156 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Auto Roest bv
Parallelweg 14209 AA Schelluinen




























