
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Ford Tourneo Connect
1.8-16V SWB - Rolstoelauto 4+1 - Ruime Bodemverlaging- Rolstoelvervoer
€ 4.2502005258.635 km
Handmatig
Benzine
Personenbus
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Personenbus (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 februari 2005 |
| APK | 10 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Omschrijving
ZEER NETTE ROLSTOELAUTO MET RUIME BODEMVERLAGING
DIRECT LEVERBAAR
Bent u op zoek naar een betrouwbare en comfortabele oplossing voor rolstoelvervoer? Deze FORD TOURNEO rolstoelauto biedt alles wat u nodig heeft voor veilig en gemakkelijk vervoer van rolstoelgebruikers.
Meerdere Rolstoelautos en Rolstoelbussen op voorraad
Rolstoel , Rolstoelauto, Rolstoelvervoer, Rolstoelbus, Rolstoelaanpassing, Bodemverlaging, Invalide, Invaliden, Invalidenauto, Aangepast, Aangepaste auto, Aanpassingen, Scootmobiel, Mindervaliden, Gehandicapten, Bodemverlaging, Verlaagde vloer, Rolstoelgeschikt, Rolstoelwagen, Rolstoelgebruik.
Rolstoel , Rolstoelauto, Rolstoelvervoer, Rolstoelbus, Rolstoelaanpassing, Bodemverlaging, Invalide, Invaliden, Invalidenauto, Aangepast, Aangepaste auto, Aanpassingen, Scootmobiel, Mindervaliden, Gehandicapten, Bodemverlaging, Verlaagde vloer, Rolstoelgeschikt, Rolstoelwagen, Rolstoelgebruik.
Aanvullende opties en accessoires
Interieur
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Overige
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Rubber mat in laadruimte
Meer informatie
Carrosserievorm: Rolstoelvervoer
Modelreeks: sep. 2003 - dec. 2006
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 585 kg
Wielbasis: 266 cm
Emissieklasse: Euro 3
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 4
Fabrikant: All Selection Cars Boschdijk 878 5627AB EINDHOVEN, NL 0648966322 http://www.allselectioncars.nl allselectioncars@hotmail.com
Bedrijfsinformatie
Inruil van u huidige auto is mogelijk
Gelieve een afspraak te maken alvorens de auto te komen bezichtigen op 06-48966322
Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld, helaas kunnen er geen rechten worden ontleend aan foutieve invoer van accessoires, opties, druk-en zetfouten.
All Selection Cars
Boschdijk 878
5627 AB
Eindhoven
Tel : 040-2988345
Mobiel : 0648966322
Email : info@allselectioncars.nl
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Personenbus (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.796 cc |
| Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.390 x 1.800 x 1.820 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.460 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.045 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 745 kg |
| Inhoud bagageruimte | 1.200 - 2.800 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Actieradius | 722 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 11,6 l/100km (1 op 8,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,3 l/100km (1 op 15,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,3 l/100km (1 op 12,0) |
| CO2-uitstoot | 198 g/km |
| Energielabel | F |
Opties
All Selection Cars
Boschdijk 8785627 AB Eindhoven





















