

Ford Tourneo Connect
Titanium 1.5 PHEV 7 persoons
€ 39.945202534 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Keyless Go
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 23 mei 2025 |
| APK | 23 mei 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 42.278 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 333 - € 365 |
Nieuwsgierig geworden naar deze prachtige Dekkerautogroep occasion?
Deze door ons aangeboden occasion wordt geadverteerd zonder het zeer complete garantie en afleverpakket Premium. Voor een bedrag van € 995,- krijgt deze “nieuwe” auto onder andere een complete technische inspectie, de eventueel benodigde onderhoudsbeurt, 12 maanden BOVAG garantie, 20 liter brandstof, een professionele poetsbeurt en minimaal 12 maanden APK.
Neem gerust vrijblijvend contact met ons op voor een afspraak en eventuele proefrit. Een auto inruilen? Wij zijn doorlopend op zoek naar gebruikte auto's! Neem contact met ons op via 088-1800360 of leads@dekkerautogroep.nl. Graag tot ziens bij Dekkerautogroep!
*Ook is het mogelijk deze auto geheel of deels te financieren. Profiteer nu van een rentepercentage van 7,99%, vraag naar de voorwaarden. Wij doen er alles aan om onze advertenties zo correct en compleet mogelijk weer te geven. Echter druk en zetfouten zijn voorbehouden.
Modelcode: -
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 691 kg
Wielbasis: 275 cm
Emissieklasse: Euro 6e
Beschikbare afleverpakketten:
EU verantwoordelijke: Ford Nederland B.V. Stroombaan 16 1181 VX Amstelveen, NL 0707703777 www.ford.nl klanten@ford.com
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.500 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 350 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.500 x 1.850 x 1.830 mm |
| gewicht | 1.734 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.425 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 33 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Energielabel | B |





