

Ford Puma
Gen-E BlueCruise Edition Gen-E 46,8 kWh | 0.99% rente!
€ 34.395202625 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 20 mei 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 177 - € 193 |
Belangrijkste kenmerken
Maximaal rijbereik tot 404.0 km
"Ford Collection " instaplijsten vóór met verlicht Puma logo
"Ford Collection" vloermatten vóór
18 inch lichtmetalen velgen "BlueCruise Edition" in zwart
360 graden camera met split-view weergave voor optimaal zicht rondom het voertuig
Adaptieve Cruise Control
Bekleding met blauwe stikels en blauwe accenten, deels Hannah / Vinyl
BlueCruise permanente activatie
Connected Navigation (permanente activatie)
Contrasterend dak in zwart
Zwarte hemelbekleding
Wenst u persoonlijk advies over deze nieuwe auto? Wij nemen ruimschoots de tijd om de mogelijkheden met u te bespreken. Bovendien hebben wij van elk nieuw model van Ford een demonstratieauto staan voor een proefrit.
U kunt ons via Whatsapp bereiken op 06-24758173 - Verkoop@vanDrimmelenford.nl - 0168-371501.
Alle van Drimmelen occasions met een verkoopwaarde boven €4.500,- worden afgeleverd inclusief 12 maanden BOVAG garantie, onderhoudsbeurt volgens schema, min. 12 APK goedkeuring, professionele poetsbeurt, veiligheidspakket en een halve tank brandstof.
Hiervoor worden geen kosten in rekening gebracht.
Nieuw: Ja
Constructiejaar: 2026-05
Wielbasis: 2.588 cm
Interieurkleur: Donker blauw
Fabrieksgarantie: Ja
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Kenteken: #77086
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | voorwielaandrijving |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 123 kW (168 pk) |
| Lengte x breedte x hoogte | 42.070 x 18.050 x 15.340 mm |
| gewicht | 1.463 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Topsnelheid | 160 km/h |




