

Ford Puma
1.0 EcoBoost Hybrid ST-Line X
€ 27.450202548.744 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 15 mei 2025 |
| APK | 15 mei 2029 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 37.963 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Wij bieden verschillende EBUS afleverpakketten aan zodat je met maximale zekerheid de weg op gaat. Afhankelijk van het gekozen pakket wordt de auto geleverd met o.a. een technische inspectie, een geldige of nieuwe APK, onderhoud (indien nodig), professionele reiniging van het interieur en exterieur en garantie. Onze afleverpakketten zijn afgestemd op de leeftijd, kilometerstand en waarde van de auto. Zo kies je zelf het niveau van zekerheid en service dat bij jou past. Vraag gerust naar de mogelijkheden en de inhoud van het afleverpakket voor deze auto. Ondanks onze uiterste zorgvuldigheid kunnen de geadverteerde specificaties afwijken van de werkelijke specificaties. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Controleer daarom altijd of de voor u belangrijke opties aanwezig zijn.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 18
Laadvermogen: 556 kg
Wielbasis: 259 cm
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
EU verantwoordelijke: Ford Nederland B.V. Stroombaan 16 1181 VX Amstelveen, NL 0707703777 www.ford.nl klanten@ford.com
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 92 kW (125 pk) |
| Max. koppel | 170 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.186 x 1.810 x 1.550 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.279 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.835 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 675 kg |
| Inhoud bagageruimte | 456 - 1.216 l |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 191 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,8 s |
| Actieradius | 736 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| CO2-uitstoot | 131 g/km |
| Energielabel | A |





