

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 17 maart 2026 |
| APK | 17 maart 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 38.745 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 177 - € 193 |
Omschrijving
Welkom bij Van Mossel Occasions Breda. Door ons uitgebreide netwerk hebben wij een uitgebreid aanbod van betrouwbare dealeroccasions.
Wij ontmoeten u graag in onze showroom waar altijd meer dan 200 occasions staan. Voor vragen, opmerkingen of een vrijblijvende offerte, kunt u ons bereiken via 076-2079993.
Of benader ons persoonlijk via:
• E-mail: Semih.kuru@vanmossel.nl Tel/Whatsapp: 06-50039982
• E-mail: Burak.arslantas@vanmossel.nl Tel/Whatsapp: 06-21923447
• E-mail: Aron.buurmans@vanmossel.nl Tel/Whatsapp: 06-44103355
• E-mail: Eray.telli@vanmossel.nl Tel/Whatsapp: 06-10150914
• E-mail: Anthony.konings@vanmossel.nl Tel/Whatsapp: 06-21945116
Ondanks onze uiterste zorgvuldigheid, kunnen de geadverteerde specificaties afwijken van de werkelijke specificaties. Er kunnen geen rechten aan worden ontleend.
Aanvullende opties en accessoires
- 12 inch SYNC 4 multimediasysteem met draadloos Apple CarPlay en Android Auto (IEVAQ)
- 18 inch lichtmetalen velgen (215/50 banden) met slotbouten (D5EAD)
- Dual Zone Automatische Airconditioning (AC--C)
- Ford Connected Navigation
- Panoramadak (elektrisch te openen) (A1GAN)
- 4-weg handmatig verstelbare bestuurdersstoel inclusief lendensteunverstelling (BYPAD)
- Afneembare trekhaak op 5-deur (C1MAC)
- Airbags voor en zij voor bestuurder en voorpassagiers, Side Air Curtain airbags (CP2AB)
- Akoestisch gelamineerde voorruit (B2RAP)
- Armsteun voorin verschuifbaar (B5WAL)
- Automatisch dimmende binnenspiegel (BSBA9)
- automatische snelheids begrenzing
- Bang & Olufsen audiosysteem met 10 speakers en soundbar (IDBAT)
- bots herkenning en activatie
- Buitenspiegels elektrisch verwarmbaar en inklapbaar met logo projectie (BSHFJ)
- Buitenspiegels in carrosseriekleur en elektrisch verwarmbaar (BSHA6)
- buitenspiegels met verlichting
- Driver Assistance Pack (Dodehoekdetectie met correctie) (DBCBA)
- Elektrisch bedienbare ramen voor en achter incl. one-touch up/down functie (B2KAJ)
- file assistent
- FordPass Connect en Over-the-Air updates (middels 5G modem) (IEPAT)
- Handsfree bedienbare achterklep (A7FAL)
- LED Ambient Lighting (dimbaar in 1 kleur) (JCBAM)
- LED dimlicht met geintegreerde LED dagrijverlichting en LED achterlichten (JDAAQ)
- Matrix LED koplampen met antiverblindingsfunctie (JBBA8)
- oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- Solar Silver (PN4HS)
- Winter Pack (Elektrisch verwarmbare voorstoelen) (AGWAB)
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 540 kg
Wielbasis: 259 cm
Accutype: NCM
Accu snellaadtijd (10%-80%): 23 minuten
Actieradius: 364 km
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
Tenaamstelling en leges (inbegrepen):
Geldige APK
12 maanden Van Mossel (Bovag) garantie
Tenaamstelling
Landelijke dekking service
Gratis Familiepas incl. App
Dit afleverpakket bevat: A1 Occasions; BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
Servicepakket plus elektrisch (€ 995 meerprijs):
Uitgebreid rapport capaciteit accupakket
Onderhoudsbeurt
Minimaal 6 maanden APK
Vloeistoffen bijgevuld
Reconditioneren in- en exterieur
Landelijke dekking service
Ford Assistance pechhulp
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Tenaamstelling en leges"): A1 Occasions; BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
EU verantwoordelijke: Ford Nederland B.V. Stroombaan 16 1181 VX Amstelveen, NL 0707703777 www.ford.nl klanten@ford.com

Specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 124 kW (169 pk) |
| Max. koppel | 290 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.230 x 1.810 x 1.550 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.475 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.015 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 574 - 1.283 l |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,0 s |
| Actieradius | 364 km |
| Energielabel | A |
Opties
Van Mossel Ford Breda
Minervum 70014817 ZL Breda





































