

Ford Mustang
Fastback 5.0i V8 GT Premium 460PK Automaat
€ 63.950202013.186 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 28 februari 2020 |
| APK | 28 februari 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 124.077 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
VERKOOPPRIJS IS INCLUSIEF NEDERLANDS KENTEKEN, BPM, RIJKLAARMAAKKOSTEN EN 12 MAANDEN BOVAG GARANTIE
Meer foto's zien? Bezoek ook de website van ons bedrijf op www.jsteam.nl
Van liefhebber, voor liefhebber: Punctueel onderhouden Ford Mustang 5.0 V8 Automaat met 460PK van het 2020 facelift model met o.a. het nieuwere front, achterklepspoiler en 10-traps automaat.
Verder nog extra op deze auto: Originele 18inch Ford Performance lichtmetalen velgen met Pirelli High Performance banden in de maat 235/50-18 banden, voertuig volgsysteem met Track & Trace en een premium velours vloermatten set.
MET EEN VERMOGEN VAN 460PK DUURT DE SPRINT VAN 0 TOT 100 KMH SLECHTS 4.4 SECONDEN EN IS DE TOPSNELHEID 250 KMH.
Historie: Deze unieke Muscle Car is door de eerste Nederlandse eigenaar meegenomen uit de USA en alleen bij mooi weer gebruikt. De auto heeft echt nog maar 13186km gereden en is 100% schadevrij. De nieuwprijs van deze auto in Nederland zou in 2020 meer dan 145.000,- euro zijn geweest. De volledige historie vanaf de aankoop tot heden is aanwezig (diverse facturen Ford Digitaal Service overzicht en CarFax ter inzage).
Inclusief Equipment Group 401A bestaande uit Ford SYNC 3 audio en infotainmentsysteem met 8 inch touchscreen dat naadloos integreert met je smartphone en tevens geschikt is voor AppLink, Apple CarPlay en Android Auto (het systeem beschikt tevens over 2 USB aansluitingen, 9 speakers en een versterker), Selecteerbare rijfuncties: Vier door de bestuurder te kiezen functies – Normal, Sport, Track en Snow/Wet – bepalen de gaskleprespons, de benodigde stuurkracht en de kalibratie van de stabiliteitscontrole passend bij verschillende rijomstandigheden, lederen bekleding, voorstoelen met verwarming en koeling, aluminium gas en rempedaal, ambient lighting (sfeerverlichting interieur in diverse kleuren aan te passen), instapdorpels met verlicht Mustang logo en Pony projectielampen in buitenspiegels vormen het embleem op de grond als de portieren geopend worden.
De Mustang is bij de import naar Nederland aangepast naar de Europese eisen en voorzien van een antidiefstal systeem met Track & Trace.
Het interieur van deze Mustang is afgewerkt met luxe materialen en er is nog steeds een perfecte mix van retro en modern aanwezig. Veel mooie en praktische details zoals de Push-Button start knop en de fraaie aluminium tuimelschakelaars maken het plaatje helemaal compleet.
Afmetingen: Lengte 4.784 mm, 1.916 mm, hoogte 1.381 mm.
Modelreeks: jan. 2019 - jun. 2022
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 427 kg
Wielbasis: 272 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Autobedrijf 't Jan Scholten Team B.V. Twentepoort West 13 7609RD ALMELO, NL 0546817095 http://www.jsteam.nl info@jsteam.nl
* Deze advertentie is met de grootst mogelijke zorg samengesteld, er kunnen geen rechten worden ontleend aan foutieve invoer van opties of accessoires. Wij vragen aan u, de voor uw aanschaf-beslissende zaken vooraf te controleren op aanwezigheid.
Welkom bij ’t Jan Scholten Team!
Wij zien autorijden als avontuur – een ervaring die je vrijheid geeft. Sinds 1968 geloven wij hierin en dit uiten we door ons als full service autobedrijf te focussen op elke stap in het realiseren van uw stukje vrijheid. Zodat u – net als wij – onbezorgd kunt genieten van het autorijden.
Door de jaren heen heeft ’t Jan Scholten Team zich ontwikkeld tot een betrouwbare partner voor zowel de levering als het onderhoud van nieuwe en gebruikte auto’s. Na 20 jaar het Mazda-Dealerschap te hebben gevoerd hebben wij ons verder gespecialiseerd in het merk Mazda waarbij vooral onze Mazda MX-5 know-how absoluut uniek is. Ook zijn wij Certified US Car Dealer voor de merken Ford USA en Dodge RAM pick-ups.
Onze liefde voor bijzondere auto’s komt nog meer tot uiting door het assortiment Ford Mustangs dat wij op voorraad hebben. Dit zorgt ervoor dat er altijd een unieke mix is tussen Japanse en Amerikaanse auto’s in onze showroom te Almelo.
Snelheid en flexibiliteit in communicatie en bij reparatie zijn tegenwoordig onmisbaar – maar in een wereld waarin zaken steeds vluchtiger gaan willen wij graag onze persoonlijke benadering en service richting u als klant behouden. Hierbij staat (wederzijds) vertrouwen hoog in het vaandel. We merken dagelijks dat dit vertrouwen ervoor zorgt dat zaken een stuk makkelijker gaan voor zowel u als ons. Daarom proberen wij als autobedrijf een relatie te creëeren die niet ophoudt bij aankoop maar juist is gefocust op de lange termijn.
Graag tot ziens in Almelo. Wij verheugen ons op uw komst!
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 10 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 4.951 cc |
| Max. vermogen | 338 kW (460 pk) |
| Max. koppel | 529 Nm |
| gewicht | 1.714 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.141 kg |
| Inhoud brandstoftank | 61 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,4 s |
| Actieradius | 475 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 15,9 l/100km (1 op 6,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 10,0 l/100km (1 op 10,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 12,8 l/100km (1 op 7,8) |
| CO2-uitstoot | 305 g/km |
| Energielabel | G |






