Ford Mustang

Fastback 5.0i V8 50 Years Edition 441PK Automaat

PoweredBy
Ford Mustang
Fastback 5.0i V8 50 Years Edition 441PK Automaat
€ 49.950201441.006 km
  • Climate control

    Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur

  • Cruise Control

    Rijden op de ingestelde snelheid

  • BOVAG Garantie

    Storingen, gebreken zonder kosten opgelost

Kenmerken

BrandstofBenzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieOverig (2 deuren)
KleurRood (Metallic)
Aantal zitplaatsen4
Datum eerste toelating 3 december 2014
BTW aftrekbaar nee
Import auto ja
Catalogusprijs € 103.919
Wegenbelasting/3mnd € 307 - € 335

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Jouw vraag aan 't Jan Scholten Team

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Ruil je oude auto in

Je bod op Ford Mustang is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Doe een bod op Ford Mustang

Omschrijving

VERKOOPPRIJS IS INCLUSIEF NEDERLANDS KENTEKEN, BPM, RIJKLAARMAAKKOSTEN EN 12 MAANDEN BOVAG GARANTIE

Meer foto's zien? Bezoek ook de website van ons bedrijf op www.jsteam.nl

Wat een geweldige uitstraling heeft deze Ford Mustang Fastback 5.0i V8 50 Years Edition met 441PK in de bijzondere kleur Ruby Red Metallic! De combinatie tussen het roodmetallic van de auto en de extra 50 Years opties die vanaf de fabriek aanwezig zijn op deze uitvoering maken hem bijzonder begerenswaardig.

MET EEN VERMOGEN VAN 441PK DUURT DE SPRINT VAN 0 TOT 100 KMH SLECHTS 4.8 SECONDEN EN IS DE TOPSNELHEID 250 KMH.

Het gaat hier om het introductiemodel van de nieuwe Mustang serie voor 2015 dat precies 50 jaar na de allereerste Mustang op de markt kwam genaamd 50 Years Edition. Van deze zeldzame Special Edition zijn er maar weinig in Europa afgeleverd dus exclusiviteit verzekerd!

De 50 Years Edition is voorzien van een aantal unieke elementen die niet op de standaard Mustang GT aanwezig waren zoals een front air splitter (grotere frontspoiler aan onderzijde voorbumper), unieke grille met extra chromen accenten, chromen afwerking rondom de achterlicht-units, 50 Years Edition opschriften op het dashboard, in de voorstoelen en op het GT logo op de achterklep, achterklepspoiler in carrosseriekleur en als laatste de unieke 19inch lichtmetalen velgen afgewerkt in zilver metallic die alleen op deze uitvoering leverbaar waren. Verder heeft deze auto ook nog eens adaptieve cruise control die er voor zorgt dat de afstand tot de auto die voor u rijdt gelijk blijft bij afremmen of gasgeven.

Deze USA versie van de Mustang onderscheid zich van de Europese versie door de aanwezigheid van extra luchthappers in de motorkap, buitenspiegels met een sportievere vormgeving, het GT logo midden op de achterklep en de achterlichtunits zijn ook rood wanneer het licht niet brandt.

Extra op deze auto: Hydraulische motorkap openhouders en een sportuitlaat van Asch motorsport met instelbaar geluidsniveau (van een beschaafd ronkende V8 tot een luid brullende V8). Het instellen van het uitlaatgeluid gebeurt via de originele Mustang schakelaars op het dashboard dus geen gedoe met een extra afstandbediening.

Op multimediagebied is de auto ook helemaal bij want hij is voorzien van het nieuwste Ford SYNC 2 Shaker Sound & Infotainment-systeem met 8 inch Touch- & Swipe screen dat naadloos integreert met je smartphone, 2 USB aansluitingen, 13 speakers (inclusief subwoofer) en een versterker.

Inclusief Premium interieur bekleding bestaande uit: Met leder beklede middenarmsteun en middenconsole met accentstiksels, met leder beklede voorstoelen en achterbank en unieke inzetstukken op de deurpanelen en het instrumentenpaneel is afgewerkt in Diamond Plate aluminium.

Verder nog voorzien van achteruitrijcamera, Ambient Lighting (sfeerverlichting interieur in diverse kleuren aan te passen), elektrisch verstelbare stoelen en spiegels, stoelkoeling en stoelverwarming voor, instapdorpels met Mustang logo en Pony projectielampen in de buitenspiegels vormen het Pony embleem op de grond als de portieren geopend worden.

Het interieur van deze Mustang is afgewerkt met luxe materialen en er is nog steeds een perfecte mix van retro en modern aanwezig. Veel mooie en praktische details zoals de Push-Button start knop, de fraaie aluminium tuimelschakelaars en de aanvullende instrumenten voor vacuüm en oliedruk maken het plaatje helemaal compleet.

Afmetingen: Lengte 4.784 mm, breedte 1.916 mm, hoogte 1.381 mm.

Aanvullende opties en accessoires

Exterieur

  • All Season Banden

Infotainment

  • Audio-installatie
  • Subwoofer

Interieur

  • Armsteun
  • Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
  • Rokersvrije auto
  • Stuur verstelbaar
  • Voorstoelen in hoogte verstelbaar
  • Voorstoelen verwarmd

Veiligheid

  • Airbag(s) gordijn

Overige

  • Getint glas warmtewerend
  • Ruimtebesparend reservewiel
  • Schakelmogelijkheid aan stuurwiel

Meer informatie

Modelreeks: 2014 - 2018
Modelcode: S550
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 416 kg
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Autobedrijf 't Jan Scholten Team B.V. Twentepoort West 13 7609RD ALMELO, NL 0546817095 http://www.jsteam.nl info@jsteam.nl

Bedrijfsinformatie

* Deze advertentie is met de grootst mogelijke zorg samengesteld, er kunnen geen rechten worden ontleend aan foutieve invoer van opties of accessoires. Wij vragen aan u, de voor uw aanschaf-beslissende zaken vooraf te controleren op aanwezigheid.

Welkom bij ’t Jan Scholten Team!

Wij zien autorijden als avontuur – een ervaring die je vrijheid geeft. Sinds 1968 geloven wij hierin en dit uiten we door ons als full service autobedrijf te focussen op elke stap in het realiseren van uw stukje vrijheid. Zodat u – net als wij – onbezorgd kunt genieten van het autorijden.

Door de jaren heen heeft ’t Jan Scholten Team zich ontwikkeld tot een betrouwbare partner voor zowel de levering als het onderhoud van nieuwe en gebruikte auto’s. Na 20 jaar het Mazda-Dealerschap te hebben gevoerd hebben wij ons verder gespecialiseerd in het merk Mazda waarbij vooral onze Mazda MX-5 know-how absoluut uniek is. Ook zijn wij Certified US Car Dealer voor de merken Ford USA en Dodge RAM pick-ups.

Onze liefde voor bijzondere auto’s komt nog meer tot uiting door het assortiment Ford Mustangs dat wij op voorraad hebben. Dit zorgt ervoor dat er altijd een unieke mix is tussen Japanse en Amerikaanse auto’s in onze showroom te Almelo.

Snelheid en flexibiliteit in communicatie en bij reparatie zijn tegenwoordig onmisbaar – maar in een wereld waarin zaken steeds vluchtiger gaan willen wij graag onze persoonlijke benadering en service richting u als klant behouden. Hierbij staat (wederzijds) vertrouwen hoog in het vaandel. We merken dagelijks dat dit vertrouwen ervoor zorgt dat zaken een stuk makkelijker gaan voor zowel u als ons. Daarom proberen wij als autobedrijf een relatie te creëeren die niet ophoudt bij aankoop maar juist is gefocust op de lange termijn.

Graag tot ziens in Almelo. Wij verheugen ons op uw komst!

Specificaties

BrandstofBenzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieOverig (2 deuren)
KleurRood (Metallic)
Aantal zitplaatsen4
Aandrijving Achterwiel
Transmissie 6 versnellingen, Automatisch
Aantal cilinders 8
Cilinderinhoud 4.951 cc
Max. vermogen 324 kW (441 pk)
Max. koppel 524 Nm
gewicht 1.725 kg
Max. toelaatbare gewicht 2.141 kg
Inhoud brandstoftank 61 l
Topsnelheid 250 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 4,8 s
Actieradius 476 km
Brandstofverbruik gecombineerd 12,8 l/100km (1 op 7,8)
CO2-uitstoot 299 g/km
EnergielabelG

Opties

't Jan Scholten Team

Twentepoort West 13
7609 RD Almelo
  • Bovag

Wat kost de autoverzekering?

Kenteken
Independer

Je proefrit is aangevraagd!

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

Vraag een proefrit aan!

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
Er is iets mis gegaan

Jouw vraag aan 't Jan Scholten Team

Je wordt teruggebeld

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

Bel mij terug...

Je bod op Ford Mustang is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

Doe een bod op Ford Mustang