

Ford Mondeo
1.6-16V Titanium ruime hatchback met navi
€ 1.9902008263.254 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 6 mei 2008 |
| APK | 6 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Een overzichtelijk dashboard. Eersteklas materialen. Comfortabele stoelen met optimale ondersteuning voor uw lichaam en benen. Deze Ford Mondeo is gemaakt voor de lange baan. Met zijn benzinemotor en handgeschakelde vijfversnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Comfortabel zitten, ook als de rit onstuimig is? Dat kan met de sportstoelen. Tot de uitrusting behoren ook 16 inch lichtmetalen velgen en getint glas.
Wat wilt u onderweg horen? Er is volop keus, dankzij bluetooth. Het navigatiesysteem is met het audio-installatiesysteem gecombineerd. Met de automatische airconditioning selecteert u de gewenste temperatuur. Het systeem doet de rest. Een plekje vinden in de binnenstad is één, inparkeren is twee. Voor dat laatste heeft deze Ford Mondeo prima parkeersensoren die u een handje helpen. Achter het stuur van deze Ford bent u niet alleen. De auto kijkt als het ware met u mee tijdens de rit. De regensensor schakelt de ruitenwissers in als het nodig is en de automatisch inschakelbare verlichting doet de lichten voor u aan. Een constante snelheid is goed voor de ontspanning onderweg, en de cruise control zorgt ervoor. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook.
Er is nog meer te vertellen over deze auto, maar dan moet u hem ook zelf ervaren. U bent van harte welkom om hem te bekijken en om een proefrit te maken.
Modelreeks: mrt. 2007 - sep. 2010
Modelcode: CD345
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 715 kg
Wielbasis: 285 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Fabrikant: Auto Griffioen Noordeindseweg 362 2651LN BERKEL EN RODENRIJS, NL 0105110260 http://www.autogriffioen.nl info@autogriffioen.nl
Wij zijn voor een proefrit alleen op afspraak open - Onze openingstijden: maandag t/m zaterdag van 9.00u tot 17.00u - zondags van 10:00u tot 15:00u - Inruil van uw oude auto is mogelijk, ook zonder APK - Wij kunnen uw auto overschrijven/op naam zetten/ exporteren - U kunt bij ons pinnen - We kunnen u helpen uw auto te verzekeren. Voor info 010-511 02 60
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.596 cc |
| Max. vermogen | 93 kW (127 pk) |
| Max. koppel | 160 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.890 x 1.890 x 1.500 mm |
| Draaicirkel | 11,5 m |
| gewicht | 1.335 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.050 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| Inhoud bagageruimte | 540 - 1.460 l |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,5 s |
| Actieradius | 945 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 10,3 l/100km (1 op 9,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,4 l/100km (1 op 13,5) |
| CO2-uitstoot | 177 g/km |
| Energielabel | B |



