

Ford Mondeo
Wagon 2.0 TDCi Titanium | PANORAMADAK | TREKHAAK
€ 6.9502015246.796 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 12 oktober 2015 |
| APK | 14 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 40.515 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 505 - € 529 |
Aangeboden leuke Ford Mondeo Wagon 2.0 Diesel. Auto rijdt en schakelt top. Goed onderhouden.
Ford Mondeo Wagon 2.0 TDCi Titanium | PANORAMADAK | TREKHAAK
Pakket: Audio pakket
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
Wij zijn bereikbaar op 06-30026017 -- openingstijden MA tot DO 08:00 tot 22:00 VR 08:00 tot 17:00 ZA 08:30 tot 16:00.
Van harte welkom.
Heuvelrug Automotive
rijkstraatweg 243A
3921AH Elst
06 30 02 60 17
info@heuvelrugautomotive.nl
www.heuvelrugautomotive.nl/
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.997 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 350 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.870 x 1.852 x 1.501 mm |
| Draaicirkel | 11,6 m |
| gewicht | 1.497 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.330 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 500 - 1.605 l |
| Inhoud brandstoftank | 62 l |
| Topsnelheid | 208 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,5 s |
| Actieradius | 1.476 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,2 l/100km (1 op 23,8) |
| CO2-uitstoot | 109 g/km |
| Energielabel | A |



