

Ford Mondeo
Wagon 2.0 IVCT HEV ST-Line
€ 21.950202179.984 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 13 december 2021 |
| APK | 13 december 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 39.350 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Panoramadak, ACC, Stoelverwarming, Sony Audio, Android auto, Etc!
Ford Mondeo Wagon 2.0 IVCT HEV ST-Line
Pakket: Driver Assistance Pack
Pakket: Panorama Pack
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
Net binnen:
Origineel Nederlands geleverde Ford Mondeo 2.0 HEV ST-Line inclusief de volledige optielijst!
Bouwjaar December 2021!
Deze Mondeo verkeerd in super nette staat.
Voorzien van onder andere:
- Adaptive Cruise Control
- Panoramadak
- Vol lederen interieur
- Stoelverwarming
- Sony premium audio systeem
- Achteruitrijcamera
- Parkeersensoren voor en achter
- Elektrische stoelen met geheugen
- LED verlichting voor en achter
- Lane Assist
- Climate Control
- Dodehoek detectie
- Etc!
Kom snel kijken of bel voor meer informatie.
Onze prijzen zijn standaard inclusief aflevering, nieuwe APK en 6 maanden Bovag garantie.
U kunt ook kiezen voor 12 Maanden Bovag garantie tegen een meerprijs van €695,-
Dit geldt voor auto's vanaf €4.500,-
Disclaimer:
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan Garage Touw niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.999 cc |
| Max. vermogen | 138 kW (188 pk) |
| Max. koppel | 300 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.870 x 1.850 x 1.501 mm |
| Draaicirkel | 11,5 m |
| gewicht | 1.616 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.260 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 403 l |
| Inhoud brandstoftank | 51 l |
| Topsnelheid | 187 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,4 s |
| Actieradius | 1.020 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| CO2-uitstoot | 103 g/km |
| Energielabel | A |



