

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 17 februari 2016 |
| APK | 17 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 36.342 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Omschrijving
| Trekhaak | Stoelverwarming | Parkeercamera | Navigatie | Climate control | Sony audio | Cruise control |
Ford Kuga 1.5 150PK Titanium Styling Pack | Nieuwe D. riem + Groot onderhoud | Trekhaak
- Kenteken: JD-995-N
- Merk: Ford
- Model: Kuga
- APK tot: 17-02-2027
- Tellerstand: 144749 KM
- Carrosserievorm: SUV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2016
- Transmissie: Handgeschakeld 6
- Kleur: zwart Metallic
- Bekleding: Leder/Stof
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1498 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: M8MA
- Vermogen: 110 kW / 150pk
- Ledig gewicht: 1479 kg
- Max. massa voertuig: 2100 kg
- Max. trekgewicht: 2000 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 6.2 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 455 cm
- Breedte: 186 cm
- Hoogte: 170 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Dealer onderhouden
- Motorrijtuigenbelasting: € 253 - 276 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
- Bandenmaat voor: 235/55/17
- Bandenmaat achter: 235/55/17
- Wielbasis: 2690 mm
Bijzondere opties & accessoires
- Achteruitrijcamera
- Airco automatisch
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Cruise control
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrische ramen voor en achter
- Extra getint glas achter
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Keyless entry
- LED achterlichten
- Lederen/stof bekleding
- Middenarmsteun voor
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor voor en achter
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Trekhaak
- Verwarmde voorruit
- Voorstoelen verwarmd
Pakket: Winter pakket
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Verwarmde voorruit
- Voorstoelen verwarmd
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Extra getint glas achter
- Keyless entry
- LED achterlichten
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak
- Verwarmde voorruit
Infotainment
- Audioinstallatie met CD-speler
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen versnellingspook
- Lederen/stof bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Overige
- Aanhanger assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Dit is niet zomaar een Ford Kuga. De hoge prestaties van de motor, het strak afgestelde onderstel en de uitgekiende verhoudingen van de transmissie staan garant voor bergen rijplezier. De aandrijving van deze Ford wordt verzorgd door een viercilinder benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak. De verwarmbare voorstoelen zijn een heerlijke extra optie, waarmee u uzelf en uw bijrijder een groot plezier doet. Stevig ondersteund door de sportstoelen blijft u bij elke beweging op uw plek. De achterklep opent automatisch met een druk op de knop. Handig als u met volle handen staat. Xenonverlichting zorgt voor een heldere witblauwe lichtkleur en een scherp lichtbeeld. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook halflederen bekleding, trailer assistent, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
De hoogwaardige achteruitrijcamera en het display met hoge resolutie zorgen dat helemaal niets u meer ontgaat van wat er achter de auto gebeurt. De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Audio-installatiesysteem en full map navigatiesysteem zijn gecombineerd. Zo wordt zelfs gesproken route-informatie een luisterervaring! En dankzij bluetooth klinkt uw favoriete playlist geweldig. De auto is ook uitgevoerd met automatische airconditioning. Natuurlijk is een complete auto als deze ook voorzien van sensoren die de omgeving in de gaten houden. Deze Ford heeft niet alleen een automatisch inschakelbare verlichting aan boord, maar ook een regensensor. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn dashboard met spraakbediening, cruise control, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en isofix-aansluiting.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Ford Kuga samen. Heuvelop, heuvelaf. En opeens moet u stilstaan. Geen probleem, de hill hold control houdt deze Ford Kuga perfect op z'n plaats tot u weer verder rijdt.
Betreft een keurig verzorgde en perfect onderhouden Ford Kuga. De vorige eigenaar heeft net voor inruilen nog groot onderhoud laten uitvoeren (op 20-01-2026 bij 142.274 kilometer), tevens is de distributieriem vervangen bij 144.309 kilometer op 21-04-2026. De auto heeft het volgende onderhoud nodig bij: 162.274 kilometer of voor 20-01-2027. Wij leveren de auto standaard met 6 maanden cargarantie en rekenen geen afleverkosten.
Afleverpakketten
Standaard
- Altijd een chronologisch oplopende kilometerstand! (N.A.P.)
- Onderhoudshistorie aanwezig is
- Technisch in orde is
- Voorzien is van minimaal 6 maanden A.P.K.
Van Bergen & Lamens
Hopperweg 11-10
3225LS Hellevoetsluis
0181231010
info@vanbergen-lamens.nl
www.vanbergen-lamens.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleert u altijd zelf de zaken welke voor u belangrijk zijn en uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor uw aanvullende vragen.


Ford Kuga - Welkom duurtest
- Duurtest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 240 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.550 x 1.860 x 1.700 mm |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| gewicht | 1.479 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.100 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 456 - 1.653 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,7 s |
| Actieradius | 967 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,2 l/100km (1 op 16,1) |
| CO2-uitstoot | 143 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
Van Bergen & Lamens
Hopperweg 113225 LS Hellevoetsluis























































