

Ford Ka
1.2 Titanium Goed Onderhouden - Airco - Elek Pakket - Lichtmetaal
€ 2.9902009167.032 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 5 november 2009 |
| APK | 30 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 12.100 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Ford Ka 1.2 Titanium Goed Onderhouden - Airco - Elek Pakket - Lichtmetaal
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
Ford Ka 1.2 Titanium Goed Onderhouden - Airco - Elek Pakket - Lichtmetaal.
Keurige en goed onderhouden Ford Ka 1.2 Titanium van bouwjaar 2009 met slechts 167.032km met logische nationale autopas. Recent is er voor ruim 2400,- euro onderhoudt gepleegd, veel delen vervangen en een nieuwe distrubutieriem. De auto rijdt, remt en schakelt daarom ook goed zonder storingslampjes. De auto ziet er zowel van binnen als van buiten netjes uit, lichte gebruikerssporen.
Het betreft een zeer luxe Limited uitvoering deze is naast de standaard opties voorzien van: airco, elektrisch bedienbare ramen, elektrisch verstelbare spiegels, radio cd speler, centrale deurvegrendeling met afstandstandsbediening, radio cd speler, lichtmetalen velgen enz..... Alle opties werken na behoren.
Zoals eerder aangegeven is er veel aan onderhoudt uitgegeven, bij 153.160km is de KA voorzien van nieuwe: distrubutieset, wielremcilinders, remblokken en schijven, schokdempers en voorpijp met flexibel deel. Ook heeft de auto toen een grote beurt gehad. Volgende servicemoment is pas weer bij 173.160km. De auto staat op 4 goede banden en heeft een geldige APK keuring tot en met 30-04-2027. Boekjes, diverse facturen en 2 sleutels aanwezig. Kortom een keurige en goed rijdende Ford Ka.
Financial lease en financiering tegen gunstige tarieven is mogelijk, bel of mail voor de mogelijkheden.
Eenvoudig zelf uw financiering aanvragen via onze eigen site.
Inruil van uw huidige auto is mogelijk. Wij nemen uw inruil voorstel uitsluitend in behandeling als u de foto's + een prijsindicatie stuurt. Dit kan zowel mobiel (whatsapp) als via de Marktplaats chat.
Altijd bellen voor vertrek (de auto kan reeds verkocht zijn)
Voor meer informatie en foto's kunt u bellen/whatsappen naar 0522-202177
'S avonds en 's weekends bezichtigen en overschrijven is bij ons mogelijk.
Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. De optieslijst wordt automatisch gegenereerd, dit kan dus afwijken. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Adres kantoor:
Autobedrijf N. Drost
De Wiede Akker 7
7961 ED Ruinerwold
0522-202177
niekdrost1@hotmail.com
Adres 2e opslag:
Heuilaan 5
7961 EC, Ruinerwold
www.autobedrijfndrost.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.242 cc |
| Max. vermogen | 51 kW (69 pk) |
| Max. koppel | 102 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.620 x 1.658 x 15.060 mm |
| Draaicirkel | 9,5 m |
| gewicht | 840 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.320 kg |
| Inhoud bagageruimte | 224 - 747 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 159 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,1 s |
| Actieradius | 686 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,3 l/100km (1 op 15,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,4 l/100km (1 op 22,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| CO2-uitstoot | 119 g/km |
| Energielabel | B |





