We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Voor meerdere grote haarscherpe foto's zie onze website.Toets via Google ( otter roden)
TEL 06-55821400. www.deotterautosroden.nl
Kiest u voor een Ford dan kiest u voor een auto met dynamische vormgeving, moderne techniek en een uitstekende wegligging. Het zijn eigenschappen die u allemaal terugziet in deze Ka. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak. Tot de uitrusting van deze Ford behoren ook getint glas en in delen neerklapbare achterbank.
Voorzien van elektrische verstelbare buitenspiegels en elektrische bedienbare ramen en natuurlijk voor de sportieve look een achterspoiler en lichtmetalen velgen.
Natuurlijk is er in deze auto airconditioning aanwezig. Met centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur is deze Ford helemaal compleet.
Een proefrit levert het bewijs. Neem contact op en we maken een afspraak! TEL 06-55821400!!
APK 20-10-2026!!
NIEUWE SCHOKDEMPERS ACHTERZIJDE!!
NIEUWE VOORBANDEN!!
Een auto bekijken en een proefrit maken kan na sluitingstijd alleen bij serieuze interesse.
tenaamstelling kunnen wij dan ook gelijk voor u regelen, ook buiten kantoor uren .
Een financiering regelen, en of van te voren uitrekenen kan op onze website ( onder koptekst diensten).
Ook kunt u onder deze koptekst uw autoverzekering regelen, u krijgt dan iemand aan lijn, die u alles kan uitleggen!!
AL ONZE ADVERTENTIES STAAN NIET MEER OP MARKTPLAATS, ZIE ONZE ZEER OVERZICHTELIJKE WEBSITE VOOR ACTUELE AANBOD.
De Otter Auto's VOF
1e energieweg 16
9301LK Roden
050-5014343
06-55821400
info@deotterautosroden.nl