

Ford Fusion
1.4 TDCI | TREND | 5-DRS | HOGE ZIT | SUPER ZUINIG |
€ 4.9502003106.495 km
Handmatig
Diesel
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 2 december 2003 |
| APK | 22 juli 2021 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 332 - € 344 |
Het is een auto die er nog jaren tegenaan kan, deze Ford. De onderhoudsgeschiedenis is bekend, de kilometerteller staat op 106339. Met zijn dieselmotor en handgeschakelde vijfversnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer warmtewerend glas, elektrisch bedienbare ramen voor, bumpers in carrosseriekleur en in delen neerklapbare achterbank.
Deze auto is voorzien van lederen stuur, toerenteller en centrale portiervergrendeling.
Heeft u interesse? Laat het ons dan zo snel mogelijk weten, dan kunnen we deze Ford voor een proefrit reserveren.
= Meer informatie =
Constructiejaar: 2003-12
Modeljaar: 2005
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
RDW Tellerrapport: https://voertuigrapportdownloaden.rdw.nl/kenteken/43NLRB
Motorrijtuigenbelasting: € 288 - € 303 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Wielbasis: 249 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 3
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Fabrieksgarantie: Ja
Optioneel afleverpakket (€ 895): Bovag 12 maanden garantie: Afleverkosten a € 895,- Omvat uitgebreide inspectie volgens Fabrieksnormen, Carrosserie-/Lakcontrole, Onderhoudsbeurt volgens schema, evt. Nieuwe apk, Professionele Interieur- en Exterieurreiniging, Nationale AutoPas Prijs en productwijzigingen voorbehouden. Vraagt u naar de mogelijkheden.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Bovag 12 maanden garantie (€ 895):
Afleverkosten a € 895,- Omvat uitgebreide inspectie volgens Fabrieksnormen, Carrosserie-/Lakcontrole, Onderhoudsbeurt volgens schema, evt. Nieuwe apk, Professionele Interieur- en Exterieurreiniging, Nationale AutoPas Prijs en productwijzigingen voorbehouden. Vraagt u naar de mogelijkheden.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.399 cc |
| Max. vermogen | 50 kW (68 pk) |
| Max. koppel | 160 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.020 x 1.720 x 1.490 mm |
| Draaicirkel | 9,8 m |
| gewicht | 1.087 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.640 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 377 - 1.175 l |
| Inhoud brandstoftank | 43 l |
| Topsnelheid | 158 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 16,1 s |
| Actieradius | 977 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,9 l/100km (1 op 25,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,4 l/100km (1 op 22,7) |
| CO2-uitstoot | 119 g/km |
| Energielabel | B |





