
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Ford Explorer
USA 4.6-V8 Limited 7-PERSOONS/TOPSTAAT
€ 4.3992004340.249 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Lpg |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Datum eerste toelating | 2 januari 2004 |
| APK | 7 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 662 - € 701 |
Omschrijving
FORD USA EXPLORER 4.6 V8 LIMITED IN ZEER NETTE STAAT!
ORIGINEEL NEDERLANDSE AUTO VAN DE 1E EIGENAAR!
MET NIEUWE APK KEURING TOT APRIL 2027 .
7 PERSOONS UITVOERING .
VOORZIEN VAN LPG .
YOUNGTIMER .
AUTOMAAT .
LEDER .
CLIMATE CONTROL .
ELEKTRISCHE VERSTELBARE VOORSTOELEN .
STOELVERWARMING .
NAVIGATIE .
CRUISE CONTROL .
AUTO RIJDT EN SCHAKELT PERFECT .
ALLE SOORTEN INRUIL MOGELIJK .
OM TELEURSTELLING TE VOORKOMEN, ADVISEREN WIJ U VOORAFGAAND AAN UW BEZOEK TELEFONISCH CONTACT MET ONS OP TE NEMEN .
DAN KUNNEN WIJ DE BESCHIKBAARHEID GARANDEREN .
------------------------------------------------------------------------------
ALLE GEADVERTEERDE AUTO'S WORDEN TECHNISCH NAGEKEKEN VOORDAT DEZE WORDEN AFGELEVERD !
EN LET OP !!! BIJ ONS GEEN AFLEVERINGSKOSTEN.
------------------------------------------------------------------------------
TOT ZIENS BIJ RIJNMONDAUTO.NL
Ons adres:JAN LIGTHARTSTRAAT 3-9
3083 AL ROTTERDAM ZUID.
Vlakbij winkelcentrum Zuidplein en Ikazia ziekenhuis.
Ons bedrijf bestaat al sinds 1985(40 jaar.)
TENAAMSTELLING OP LOCATIE MOGELIJK.
Kantoor : 010.4845508.
John : 0653.206719.
Ismail: 0629.541392.
Vanuit het buitenland : 0031.10.4845508.
Betaling kan CONTANT of PIN of per BANK.
Wij zijn aangesloten bij de RDW de VWE de RDC en de Nationale Autopas
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Afdekhoes
- Buitenspiegels met verlichting
Interieur
- Elektrisch verstelbare en verwarmde voorstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Sportstoelen voor
Meer informatie
Modelreeks: jan. 2002 - dec. 2004
Laadvermogen: 558 kg
Wielbasis: 289 cm
Emissieklasse: Euro 3
Fabrikant: Rijnmondauto Jan Ligthartstraat 3A 3083AL ROTTERDAM, NL 0104845508 http://www.rijnmondauto.nl info@rijnmondauto.nl
Specificaties
| Brandstof | Lpg |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 4.600 cc |
| Max. vermogen | 175 kW (238 pk) |
| Max. koppel | 283 Nm |
| gewicht | 2.091 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.649 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 85 l |
| Topsnelheid | 204 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,6 s |
| Actieradius | 582 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 19,6 l/100km (1 op 5,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 11,8 l/100km (1 op 8,5) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 14,6 l/100km (1 op 6,8) |
| CO2-uitstoot | 350 g/km |
Opties
Rijnmondauto
Jan Ligthartstraat 3-93083 AL Rotterdam






















