
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Ford Camper
Nugget 2.0 TDCI 130PK Westfalia
€ 64.950202227.923 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Camper (3 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 15 juni 2022 |
| APK | 15 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 50.849 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 470 - € 494 |
Omschrijving
Ford Nugget Hefdak 2.0 TDCI 130PK
Kenteken: R-563-LK
KM: 27.923
Motor: 2.0 TDCI 130PK EURO6 Final
Kleur: Race Red
Standaard is de Ford Nugget o.a. voorzien van:
Lederen multifunctioneel stuurwiel
Spiegels, elektrisch verstelbaar en verwarmbaar, met geïntegreerde richtingaanwijzers
Schuifraam links en rechts 2e zitrij
Cruise control
Halogeen projector koplampen met LED-dagrijverlichting
Mistlampen
Airconditioning met stof en pollen filters
Parkeersensoren voor en achter
Crosswind Assist
Emergency Brake Assist
Start-stop system
Medium getint glas vanaf B-stijl
Centrale vergrendeling met afstandsbediening
3-punts gordels voor 5 personen en 2 ISO fix punten
Standkachel (hete lucht, 3.5 kW) met tijdschakelaar
42-l schoon- en vuilwatertank
Krachtige 40 l compressor koelbox
2 x 95 Ah AGM accu’s
Vloer met hout look in woondeel
Hangkast
Afleg-vakken
Keuken met wasbak in chrome-nickel staal en 2-pits kooktoestel
Buitendouche aansluiting aan achterzijde keuken
Tafel, opklapbaar en te verlengen tot lengte van de bank
Daarnaast is deze Nugget nog voorzien van de volgende opties:
- Visibility Pack: Verwarmbare voorruit, elek. inklapbare spiegels, regen-, licht-sensor, rijbaanassistentie, achteruitrijcamera,
- Audio 21 met 8 inch scherm, AppLink, DAB radio
- Dodehoek assistent
- Trekhaak
- Cassette luifel
- Interieur LED pakket
- Plankje in de hangkast
- Korfje koelbox
- Schuifdeur hordeur
- Tafel in achterklep
- All Season banden
- Boiler 6L
- Construct versnellingsbakslot
- Omvormer 600W (zuivere sinus)
- Cars style raamverduistering
Al onze prijzen zijn inclusief afleverkosten en 1 jaar BOVAG garantie.
Wij zijn specialisten op het gebied van compacte buscampers als de Volkswagen California, Tourne Mobil, Opel Crosscamp, Mercedes Marco Polo en Ford Nugget. Inruil behoort tevens tot de mogelijkheden. U bent van harte welkom in Naarden of neem contact met ons op.
Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag: 09:00 tot 17:00 uur.
Zaterdag: 10:00 tot 15:00 uur.
Telefoon: 020 - 211 7172
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Keukenblok
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Luifel
- Mistlampen
Veiligheid
- Extra verlichting
Overig
- All Season banden
- Boiler
- Buitendouche
- Constuct / Bearlock Beveiliging
- DAB+ radio
- Multifunctioneel leren stuurwiel
- Privacy glas
- Side Assist
- Vloer in hout look
- Volwaardig reservewiel
- Voorruit-verwarming
Meer informatie
Inrichting: Buscamper
Laadvermogen: 708 kg
Aantal slaapplaatsen: 4
Emissieklasse: Euro 6
Inbegrepen afleverpakket: Bovag 12 Maanden: 12 Maanden Bovag garantie op auto- en camperdeel.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden)
Fabrikant: Ford of Europe GmbH Henry Ford Strasse 1 50735 Cologne, DE info@ford.com
Bedrijfsinformatie
HEMELVAARTSDAG GEOPEND VAN 10:00 tot 14:00 uur. U bent van harte welkom in onze showroom, de werkplaats is gesloten.
Maak kennis met alle compacte hefdak-campers op onze Campers.eu minibeurs.
- Orienteren
- Huurboekingen
- Verkoop
- Accessoires
- Proefritten
- Reparaties
Wij adviseren u ook graag per telefoon, videogesprek of email.
Typfouten voorbehouden.
Zoekwoorden (Overige (buscamper)merken): buscamper, Ventje, tourne, Woodpecker, Campr, HymerCar, Carthago Malibu, Knaus BoxStar, Weinsberg CaraBus,, Karmann Davis, La Strada, Chausson, Challenger, Burstner, Carado, westfalia, possl, globecar, 2 win, ocean, coast, beach, comfortline, trendline, t5, t6, dsg, grandcalifornia, nugget, marco polo, t6, adria, twin, columbus, amundsen, kepler, jules verne, sven hedin, Club joker, campster, crosscamp
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Camper (3 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 4 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.995 cc |
| Max. vermogen | 96 kW (131 pk) |
| gewicht | 2.482 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.190 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| CO2-uitstoot | 182 g/km |
Opties
Campers.eu
Energiestraat 61411 AT Naarden


































