
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Ford C-Max
Focus 2.0-16V Trend Airco Trekhaak
€ 1.7802005201.559 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 21 juni 2005 |
| APK | 4 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Inruil van uw huidige voertuig is mogelijk.
WhatsApp: 06 21 96 49 85
De advertentie op deze website is met de grootste zorg opgesteld. Toch kan het onverhoopt voorkomen dat een advertentie niet volledig is of een fout bevat. FMS is niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk voor eventuele onjuistheden, onvolledigheden of omissies in de advertentie. Neem voor aanschaf van de auto de advertentie met de verkoper integraal door. Derhalve zijn alle advertenties onder voorbehoud van druk-, type- en spelfouten.
Kom gerust langs voor een bezichtiging en proefrit.
Aanvullende opties en accessoires
- Achterbank neerklapbaar
- Easy Sound System 5000
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/50 R17
Laadvermogen: 631 kg
Wielbasis: 264 cm
Interieurkleur: Lichtgrijs
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.999 cc |
| Max. vermogen | 107 kW (146 pk) |
| Max. koppel | 185 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.330 x 1.830 x 1.600 mm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| gewicht | 1.294 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.925 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 695 kg |
| Inhoud bagageruimte | 550 - 1.620 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 203 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,8 s |
| Actieradius | 753 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 10,0 l/100km (1 op 10,0) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,3 l/100km (1 op 13,7) |
| CO2-uitstoot | 176 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
F.M.S. Automobielhandel
Lollebeekweg 545811 AL Castenray




























