

Ford Grand C-Max
1.0T 125pk ECOBOOST Titanium | 7-persoons, winter pack
€ 15.445201958.029 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (4 deuren) |
| Kleur | Zwart (Mica) |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Datum eerste toelating | 18 april 2019 |
| APK | 30 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 37.406 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Deze personenwagen is gegarandeerd extra goed nagekeken op 40 specifieke punten.
Afleverpakket BASIS: Gratis tenaamstelling, vrijwaren inruilauto, wettelijke garantie, min. 3 maanden APK, wassen en stofzuigen, tellerrapport NAP, 40-puntencheck. Dit pakket is standaard op al onze occasions.
Constructiejaar: 2019-04
Laadvermogen: 734 kg
Wielbasis: 279 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
Onze occasions worden STANDAARD afgeleverd met het Afleverpakket BASIS. Meerprijs Afleverpakket EXTRA € 695 (standaard op viaBovag.nl), meerprijs afleverpakket PREMIUM € 895 (meerprijs € 200 op viaBovag.nl). Wij ruilen uw huidige auto graag in. Voor meer informatie over deze auto: 078 6913922 afd Verkoop.
Automobielbedrijf Wensveen BV is in 1932 opgericht en is al sinds 1951 official Ford-dealer voor de West-Alblasserwaard en H.I.Ambacht. Het hoofdbedrijf is gevestigd in Alblasserdam. Daarnaast is er een filiaal in H.I.Ambacht. Wij zijn een bedrijf waar de kwaliteit van de dienstverlening en de relatie met de klant op de eerste plaats komen. Niet voor niets is onze slogan: Wensveen, verrassend persoonlijk ,..........al meer dan 90 jaar.!
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (4 deuren) |
| Kleur | Zwart (Mica) |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 92 kW (125 pk) |
| Max. koppel | 170 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.510 x 1.830 x 1.690 mm |
| Draaicirkel | 11,2 m |
| gewicht | 1.476 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.210 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 65 - 1.715 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,3 s |
| Actieradius | 1.016 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,8 l/100km (1 op 14,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 164 g/km |
| Energielabel | C |




