

Ford C-Max
1.0 Trend | Cruise control | Isofix | Nwe Distributieriemset
€ 9.200201697.086 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 13 januari 2016 |
| APK | 25 oktober 2025 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 26.540 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Mooie Ford C-Max 1.0 Trend, voorzien van cruise control, airco etc etc.
Van nieuwe APK voorzien op 22 april 2026, geldig tm 22 april 2027
2 sleutels aanwezig
Nieuwe distributieriem januari 2026
Nationale Auto Pas (NAP) aanwezig
Ford C-Max 1.0 Trend – Compacte MPV met stijl, comfort en efficiëntie!
Een uitstekende keuze voor gezinnen en liefhebbers van ruimte en veelzijdigheid: deze Ford C-Max 1.0 Trend uit januari 2016. Met zijn stijlvolle zwarte exterieur, krachtige maar zuinige 1.0 benzinemotor (92 kW, 3 cilinders) en een ruim interieur voor vijf personen, biedt deze compacte MPV een perfecte balans tussen prestaties en praktisch gebruik.
Enkele hoogtepunten van de standaarduitrusting:
- Cruise control: Ontspannen onderweg, waar je ook naartoe rijdt.
- Airconditioning: Voor een optimaal comfort, ongeacht de buitentemperatuur.
- Mistlampen voor en verwarmbare buitenspiegels: Voor extra zicht en veiligheid.
- Lichtmetalen 16 inch velgen: Voor een stijlvolle uitstraling.
- Radio-CD/MP3 speler: Voor heerlijke klanken tijdens je rit.
- Start/stop-systeem: Voor een efficiënter brandstofverbruik.
De Ford C-Max 1.0 Trend biedt niet alleen praktische ruimte (vijf deuren, elektrisch bedienbare ramen voor én achter, vijf zitplaatsen), maar ook gemak en veiligheid dankzij in hoogte verstelbare stoelen, een multifunctioneel stuur, diverse airbags en een bandenspanningscontrolesysteem. Met een trekgewicht van 1200 kg, een topsnelheid van 187 km/u en een laag brandstofverbruik van slechts 5,1 liter per 100 kilometer is deze MPV perfect voor dagelijkse ritten én familie-uitjes.
Deze auto verkeert in uitstekende staat, heeft een APK geldig tot april 2027 en zit boordevol veiligheids- en comfortopties. Een nieuwe distributieriem is in januari 2026 ook gemonteerd. Maak kennis met jouw ideale gezinsauto!
Ontdek deze fantastische Ford C-Max vandaag nog en ervaar zelf het rijcomfort. Neem contact op met ons team en plan jouw proefrit!
Kom gerust langs voor een proefrit in de Ford C-Max 1.0 Trend, we helpen u graag! Wij kunnen tenaamstellen en vrijwaren, op zoek naar een postkantoor is dus niet nodig. De auto ter plaatse bekijken? Neem gerust contact op voor het maken van een afspraak.
FIRST CLASS CARSERVICE, 6 dagen per week geopend. Maandag t/m Vrijdag van 09.00u-17.30u, Zaterdag van 09.00u-16:00u. Inruil van uw eigen auto behoort tot de mogelijkheden. Ook voor al uw reparaties, onderhoud en APK-keuringen.
Graag tot ziens in ons bedrijf in Bunnik.
First Class Carservice
Rumpsterweg 12a
3981AK Bunnik
030-6567641
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 609 kg
Wielbasis: 265 cm
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
Disclaimer: Controleer zelf bij aankoop alle zaken die voor u van belang zijn op juistheid, werking en aanwezigheid. Tenzij anders overeengekomen bent u altijd verzekerd van 12 maanden consumentenbescherming op uw aankoop. Alle aankoop-keuringen en controles zijn uiteraard toegestaan, graag wel ter plaatse. De genoemde verkoopprijzen zijn meeneem prijzen, voor meer service en 12 maanden Bovag garantie bieden wij passende afleverpakketten aan. Vraag gerust naar een persoonlijk voorstel.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 92 kW (125 pk) |
| Max. koppel | 170 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.380 x 1.828 x 1.626 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.291 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.900 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 695 kg |
| Inhoud bagageruimte | 471 - 1.723 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 187 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,4 s |
| Actieradius | 1.078 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,2 l/100km (1 op 16,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,5 l/100km (1 op 22,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| CO2-uitstoot | 117 g/km |
| Energielabel | B |




