

Fiat Tipo
SW 1.5 Hybrid Street DCT Automaat, Carplay
€ 18.985202241.135 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 31 oktober 2022 |
| APK | 31 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 31.870 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Fiat Tipo 1.5 Hybrid Street DCT Automaat, Carplay
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
Voor de verkoopprijs wordt de auto ter naam gesteld afgeleverd met een nog geldige apk Daarnaast bieden wij U voor 695,00 euro het rijklaarmaakpakket aan : Hiervoor krijgt u een onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema , dus indien van toepassing met nieuwe distributieriem en spanrol, een apk die minimaal een jaar geldig is, 12 maanden Bovaggarantie, 12 maanden pech onderweg hulp Europa, halve tank brandstof en van binnen en buiten professioneel gereinigd.
Autobedrijf van Reeuwijk B.V.
Prins Alexanderlaan 38
2912AM Nieuwerkerk a/d IJssel
0180-312200
info@autovanreeuwijk.nl
www.autovanreeuwijk.nl/
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.469 cc |
| Max. vermogen | 96 kW (131 pk) |
| Max. koppel | 240 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.570 x 1.790 x 1.514 mm |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| gewicht | 1.335 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.910 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 550 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 207 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,2 s |
| Actieradius | 980 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| Energielabel | A |



