

Fiat Scudo
1.5 MultiJet L2H1 Navigatie Cruise control Trekhaak Betimmering
€ 17.945202354.804 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 28 februari 2023 |
| APK | 28 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 41.852 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 148 - € 148 |
Carrosserievorm: Bestelbus
Modelreeks: mrt. 2022 - feb. 2024
Cabine: enkel
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 1.134 kg
Lengte/hoogte: L2H1
Wielbasis: 328 cm
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Servicepakket Basis: • Nieuwe APK • Onderhoudsadvies • Vloeistoffen controle • Tenaamstellen • Vrijwaren van inruil bedrijfswagen • Inspectie op 100 punten Dit pakket bevat geen garantie en onderhoud Voor meer informatie, ga naar louwmanbedrijfswagens.nl
Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK
Fabrikant: busvan Ramgatseweg 59X 4941VN RAAMSDONKSVEER, NL 0887129111 http://www.busvan.nl sales@louwmanbedrijfswagens.nl
Bij busvan helpen we u graag bij het vinden van de busvan uw dromen!
Onze wagens worden minimaal afgeleverd met een nieuwe APK, die naar keuze kan worden aangevuld met onderhoud en garantie. Onze verkopers vertellen je graag meer over de uitgebreide onderhouds- en garantiemogelijkheden.
Ontdek onze bedrijfswagens dus snel en kom langs bij ons in Raamsdonksveer voor een vrijblijvende proefrit!
Voor verdere vragen kunt u ook altijd bij onze verkopers terecht.
Wij zijn telefonisch altijd op ons vaste nummer bereikbaar, ook na 18:00 uur en in het weekend!
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
| Max. vermogen | 75 kW (102 pk) |
| Max. koppel | 270 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.960 x 1.920 x 1.940 mm |
| gewicht | 1.561 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.695 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 69 l |
| Topsnelheid | 145 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 19,6 s |
| Actieradius | 1.045 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,6 l/100km (1 op 15,2) |
| CO2-uitstoot | 172 g/km |



