

Fiat Scudo
1.5 L2H1 PROFESSIONAL AIRCO CRUISE PDC 3 ZITPLAATSEN
€ 17.900202463.293 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Diesel
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 29 februari 2024 |
| APK | 1 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 42.487 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 148 - € 148 |
Bij Baum Dealer Occasions draait het om duidelijkheid en vertrouwen. Wij leveren zorgvuldig geselecteerde occasions, met heldere afspraken en persoonlijke service.
Inruil is mogelijk tegen handelsprijzen. Afleveringskosten bedragen 350,- en wij bieden diverse garantiepakketten aan.
U vindt ons aan de Autoboulevard in Waalwijk, direct naast de McDonald’s. Ook buiten openingstijden en op zondag zijn wij tot 21:00 uur geopend, op afspraak en indien beschikbaar.
Interesse in deze occasion? Neem gerust contact met ons op voor meer informatie of een proefrit.
06-44860077 (bellen & WhatsApp) info@baumauto.nlVoertuig is exclusief BTW geadverteerd.
Garantie: aanvullende garantie in overleg mogelijk
Meer informatie Disclaimer: Deze advertentie is met zorg samengesteld. Aan foutieve invoer van accessoires, opties en typefouten kunnen geen rechten worden ontleend.
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
| Max. vermogen | 75 kW (102 pk) |
| Max. koppel | 270 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.309 x 1.920 x 1.935 mm |
| gewicht | 1.645 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.830 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 69 l |
| Topsnelheid | 145 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 19,6 s |



