
AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Fiat Scudo
2.0 Diesel 180 S&S L3 | 2 zitplaatsen rechtsvoor | Achteruitrijcamera | Airco
€ 23.400202446.687 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 7 november 2024 |
| APK | 7 november 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 50.739 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 165 - € 165 |
Omschrijving
Hij zorgt voor een ontspannen rijervaring, deze Fiat Scudo. Het is een auto uit 2026, op de teller staat een kilometerstand van 46687. Deze diesel heeft een automatische transmissie. De schuifdeur achter is fijn voor in- en uitstappen en de grotere ramen bieden veel meer uitzicht. Ook geluidsisolerende ramen, verstelbare lendensteunen en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging zijn aan boord. Het slim uitgedachte digitale dashboard toont alle essentiële ritinformatie in één oogopslag. Nooit meer parkeerschade dankzij de achteruitrijcamera. Het navigatiesysteem geeft duidelijke instructies. Zo komt u veilig en vlot aan waar u moet zijn. Veilig en handig: het audiosysteem laat zich bedienen vanaf het stuur. Geniet van een ruime selectie digitale radiostations met de DAB-ontvanger. U bent in deze Fiat ook voorzien van cruise control, airconditioning, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur. Geavanceerde systemen kunnen tijdens de rit bepaalde taken van u overnemen. Zo kijken er als het ware steeds extra ogen met u mee, zodat u tijdig kunt reageren op noodsituaties. Dat de auto steeds meer taken van de bestuurder overneemt, merkt u bijvoorbeeld aan het systeem voor verkeersbord-detectie in deze auto. Indien u onbedoeld de rijstrook lijkt te verlaten, reageert het Lane-keeping systeem meteen en corrigeert. Het systeem voor vermoeidheidsherkenning neemt het waar als uw concentratie verslapt en geeft u dan een waarschuwing. De auto is ook uitgerust met hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem. Meer weten? Neem nu contact met ons op voor een afspraak.
.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Kleur wit
Infotainment
- Telefoonintegratie premium
- Multimedia scherm middel
- Multimedia scherm standaard
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Tussenschot volledig
- Lendesteunen (verstelbaar)
Uitrusting
- Automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Geluidsisolerend glas
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelbus
Modelreeks: mrt. 2024 - aug. 2025
Referentienummer: 2767397
Maten en gewichten
Laadvermogen: 1.232 kg
Wielbasis: 33 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Broekhuis Basis (zonder meerprijs): Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
- Broekhuis Plus (€ 995 ex BTW): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 6 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, halve tank brandstof, Broekhuis jaarbeurt, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens BOVAG 40 punten check (BW).
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck - Broekhuis Premium (€ 1.195 ex BTW): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 12 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, volle tank brandstof, onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema fabrikant, poetsen / reinigen in- en exterieur + behandeling leerdelen / geurbehandeling en controle volgens BOVAG 40 punten check (BW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK - Justlease (€ 822,31 ex BTW): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden) - ViaBovag (€ 822,31 ex BTW): Deze vraagprijs is een heldere all-in prijs volgens de leveringscondities van ViaBOVAG. Zo wordt deze auto geleverd met 12 maanden BOVAG garantie en twee weken omruilgarantie. Kies voor de kwaliteit van een Broekhuis auto en de zekerheden van viaBOVAG.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Overige informatie
BPM: De getoonde prijs is inclusief BPM
Rijklaargewicht: 1868 kg
Interieur: Zwar
Verwachtte leveringsdatum: 07-04-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 17-03-2026
Stoelbekleding: Stof
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.997 cc |
| Max. vermogen | 130 kW (177 pk) |
| Max. koppel | 400 Nm |
| gewicht | 1.768 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.100 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 69 l |
| Topsnelheid | 192 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,9 s |
| Actieradius | 932 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,4 l/100km (1 op 13,5) |
| CO2-uitstoot | 197 g/km |
Opties
Broekhuis Peugeot Enschede
Haaksbergerstraat 1597513 EL Enschede


































