
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Fiat Mooveo
63EB Automaat 140pk + Enkele bedden/ Zonnepaneel/ Lithium/ TV/ Garantie!
€ 56.900202161.427 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Camper (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 26 januari 2021 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
Omschrijving
Schitterende en luxe Mooveo 63EB Buscamper met ideale indeling en afmetingen: grote enkele bedden achterin met daaronder veel bergruimte, draaibare pilootstoelen voor (om te draaien naar de ruime zithoek), keuken met koelkast op hoogte en aparte badkamer met toilet/douche en wastafel.
Deze camper is afkomstig van 1e particuliere eigenaar, volledige onderhoudshistorie en alle documentatie aanwezig, en verkeert in goede staat. Origineel slechts 61.400 kilometer gereden en voorzien van een Euro 6 dieselmotor met roetfilter en heerlijke automatische versnellingsbak!
Voorzien van vele opties en accessoires zoals:
-Draaibare luxe pilootstoelen met 2 armleuningen en half lederen bekleding
-Airco (op de motor)
-Cruise control
-Tafel te verschuiven en te vergroten door onderste plaat te draaien
-Zonnepaneel en Lithium-Ion accu. Dus zonder problemen kunt u dagen zonder stroomaansluiting camperen
-Multimedia systeem inclusief bluetooth telefoonvoorbereiding en duidelijke achteruitrij-camera
-Truma Combi 4 Gasverwarming met boiler
-Truma Mono control (uw gasfles mag open blijven tijdens het rijden)
-LED verlichting in de camper, LED buitenlamp boven de schuifdeur
-90 liter schoon watertank, 85 liter vuilwatertank en 90 liter brandstoftank
-Lange Omnistor luifel
-Keukenblok met veel kastruimte / schuiflades, grote spoelbak en 2-pits gasstel
-Compressor koelkast op hoogte met vriesvak, ruim en praktisch! Werkt op de boordaccu, ook als u geparkeerd staat.
-Maxxfan dakventilator voor extra ventilatie en verkoeling in het interieur
-Ruime badkamer, met verschuifbaar toilet, wastafel en om te bouwen tot doucheruimte.
-Ramen links + rechts achter bij de bedden
-Plissee-verduistering voor alle ramen, inclusief Remis cabine-verduistering en vliegenhor voor de schuifdeur
-Gaskast voor 2 grote gasflessen.
-Fietsendrager voor 2 fietsen (maximaal 35 kilogram)
-16inch lichtmetalen velgen met Continental all-season banden
En nog veel meer!
Afmetingen: 6.40 meter lang, 2.05 meter breed, 2.65 meter hoog.
Mooveo is een kwalitatief goed merk buscamper, onderdeel van de Pilote groep en vergelijkbaar met andere merken als Hymer, Knaus, Pössl, Adria, Dethleffs en Chausson.
Rijklaarprijs inclusief 12 maanden Bovag Garantie, nieuwe APK keuring, een grote onderhoudsbeurt en het poetsen en reinigen van de camper is € 56.900,-. Inruil geen probleem, financiering mogelijk, geen kosten rijklaar maken.
Op onze website www.autoreinders.nl vindt u meer dan 50 foto's van deze buscamper.
Auto Reinders is al ruim 55 jaar gevestigd in Weerselo, Bovag lid en Bosch Car Service autobedrijf. Heeft u liever contact via Whatsapp? Dit is mogelijk via ons vaste telefoonnummer: 0541 669966. Kijk op www.autoreinders.nl voor al onze occasions en klantenreviews.
Neem contact met ons op voor meer informatie of een proefrit.
U bent van harte welkom en wij zijn u graag van dienst!
Met vriendelijk groet,
Team Auto Reinders Weerselo
Deze advertentie is met de grootst mogelijke zorgvuldigheid samengesteld. Desondanks is het mogelijk dat de geadverteerde opties / accessoires afwijken van de werkelijke opties / accessoires. Aan de advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- All season banden - 4 seizoenen banden
- Zonnepaneel
- Fietsendrager
- Luifel
- Panorama-dakluik
- Vaste badkamer
- Vaste slaapplaats
Infotainment
- Carkit
- Schotelantenne met televisie
- USB aansluiting
Interieur
- Plisee cabineverduistering
- Twee aparte bedden
- 12Volt aansluiting
- Boiler
- Combicassettes
- Douche
- Kachel
Overige
- Lithium accu!
- Cassettetoilet
- Toilet
- Voortentlamp
Meer informatie
Algemene informatie
Inrichting: Buscamper
Modelreeks: 2020 - 2024
Kenteken: MOOVEO
Technische informatie
Chassis: Fiat Ducato 2.3Multijet 140pk Euro 6 - 3500 kg. (B-rijbewijs)
Laadvermogen: 485 kg
Wielbasis: 403 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Aantal slaapplaatsen: 4
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Productveiligheid
Fabrikant: Auto Reinders BV Abdijweg 62 7595XP WEERSELO, NL 0541669966 http://www.autoreinders.nl info@autoreinders.nl
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Camper (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 9 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.287 cc |
| Max. vermogen | 103 kW (140 pk) |
| Max. koppel | 350 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 6.360 x 2.050 x 2.700 mm |
| gewicht | 3.015 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 90 l |
| Topsnelheid | 152 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 15,0 s |
| Actieradius | 999 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,0 l/100km (1 op 11,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 9,0 l/100km (1 op 11,1) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9,0 l/100km (1 op 11,1) |
Opties
Auto Reinders
Abdijweg 627595 XP Weerselo



































































