

Fiat Doblò
1.6 MultiJet Dynamic 7-PERSOONS! 7 PERS! AIRCO! TOP ONDERHOUDEN! LM VELGEN!
€ 4.9402012307.145 km
Handmatig
Diesel
MPV
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Beige |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Datum eerste toelating | 31 juli 2012 |
| APK | 19 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 30.069 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 462 - € 483 |
Deze zeer luxe Fiat Doblo 1.6 MultiJet Dynamic 7-Persoons is een originele Nederlandse auto en is rechtstreeks afkomstig van de dealer! Deze 7-persoons Fiat Doblo is 2e eigenaar en is volledig onderhouden! Bovendien heeft deze Dolo Apk t/m 19-12-2026! En is dus direct mee te nemen! Wij rekenen GEEN kosten rijklaar!
Het is een mooie auto, deze Fiat Doblò uit 2012, hij heeft 307145 kilometer gelopen. De aandrijving komt voor rekening van een dieselmotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Een openzwaaiend portier kan flink wat wind vangen, met gevaarlijke gevolgen. Dat zal niet gebeuren met de handige, ruime schuifdeur. Verder is de Fiat uitgerust met: 16 inch lichtmetalen velgen, twee schuifdeuren en donker getint glas achter.
Laat u niet afleiden door gerommel aan de audioknoppen. De audiobediening op het stuur zorgt dat u altijd geconcentreerd blijft. Parkeersensoren zijn een handig hulpmiddel om parkeerschades te voorkomen. Het spreekt voor zich dat u in deze auto ook airconditioning aantreft. Met centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, bagage afdekhoes en verstelbaar stuur is deze auto helemaal compleet.
Heeft u serieus interesse in deze auto? Bel of mail ons dan voor een afspraak.
Modelreeks: jan. 2009 - jan. 2013
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 775 kg
Wielbasis: 276 cm
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 3
Fabrikant: Fens Occasion Center Dongen Lage Ham 106 5102AE DONGEN, NL 06-26850666 http://www.focd.nl info@focd.nl
NEEM VOOR U WILT KOMEN KIJKEN NAAR EEN AUTO TELEFONISCH CONTACT MET ONS OP 0162-313775 (optie 2) U BENT VAN HARTE WELKOM VOOR PROEFRIT!
Overige informatie: Inruil, financiering, garantie of nieuwe apk zijn bespreekbaar. Inruil van uw auto, bus, bestelwagen,vrachtwagen , camper, caravan, boot, graafmachines tractoren of andere industriële equipment is mogelijk! Overdekte showroom 2500 M2 met 100 occasions op voorraad! Ons adres is Lage Ham 106 in Dongen. Openingstijden:Maandag: Gesloten, Dinsdag t/m vrijdag: 09.00 t/m 17:30 zaterdag 09.00 t/m 14.00. Wij zijn bereikbaar op 0162-313 775 Verdere informatie: WWW.FOCD.NL. Voor informatie over afwijkende openingstijden wat betreft feestdagen kunt u terecht op onze home pagina van WWW.FOCD.NL
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Beige |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 77 kW (105 pk) |
| Max. koppel | 290 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.390 x 1.830 x 1.900 mm |
| Draaicirkel | 11,2 m |
| gewicht | 1.405 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.180 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 790 - 3.200 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 164 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,4 s |
| Actieradius | 1.153 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,1 l/100km (1 op 16,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| CO2-uitstoot | 138 g/km |
| Energielabel | C |

